Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most az LMBTQ már ott tart,...

Most az LMBTQ már ott tart, hogy kötelező lesz a melegeknek is randizni transzokkal?

Figyelt kérdés

[link]


Merthogy el akarják helyettük dönteni, hogy puncira vagy kukira bukjanak?



2021. dec. 22. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy téged ez annyira érdekel, azt jelenti részese vagy.

Nem? Akkor meg nem mindegy neked ki mit csinál?

Hirado.hu :DDD Minden második szavuk uszítás.

2021. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 steven95 ***** válasza:
70%
Édesöcsém, erre áll a répa?
2021. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ezeket a fidesztálib trollokat fizetik hogy egésznap itt lmbt-zzenek?
2021. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
#3 Valószínűleg igen. Vagy bolondok.
2021. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Igen, ezeknek az élősködő csoportoknak semmi sem elég. Lesz még transzdelfin is. Addig mennek, amíg meg nem állítják őket. Ez van a fehérellenes BLM-mel is. Vagy a palesztinok terrorizáló, de magukat sajnáltató izraeliekkel.
2021. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ő ezt te tényleg elhiszed? Én nekem vannak transz ismerőseim, de talán egyszer próbálkozott meg egy transznő aki jóval idősebb volt nálam, aztán szépen vissautasítottam, de ő sem, én sem tettünk feljelentést, megmaradt ez közös titoknak.. sőt az LMBTQI aktivisták sem várták el, hogy melegként próbálkozzak transznemű meleg fiúkkal...
2021. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit nehezem hiszem el, hogy az LMBT ellen minden formában uszító fideszes médiát hirtelen elkezdték izgatni szegény leszbikusok, akiknek nem tetszenek a transz nők.
2021. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na mi van ennyire nem tudtok egyenesen válaszolni? Személyeskedés megy csak? Ennyire nehéz szembenézni a tényekkel, hogy már a saját tagjaitok is elfordulnak tőletek?
2021. dec. 23. 01:00
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem személyeskedtem már bocs, voltam LMBTQI aktivista vidéken, és közösségi vezetővé értem ez alatt, de se meleget, se leszbikust nem kényszerítettünk rá, hogy transz férfival vagy transznővel ismerkedjen, sőt ilyen jellegű utalást se kaptunk a fővárosi szervezetektől, hogy már pedig csináljunk ilyen rapid szex randit... semmi ilyesmit...
2021. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Godaime ***** válasza:
91%
Legalább ne erről a kormánypropaganda oldalról idéztél volna egy cikket...
2021. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!