Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed ?

Mi a véleményed ?

Figyelt kérdés
Jól tette... nem akar harcolni egy olyan dolog miatt amiben nem érintett.... sajnos hogy ilyen gonosz világot élünk... az hogy Ukrán elnök és Putyin elnök vitatkoznak-háborúznak ártatlan emberek halnak meg.... olyan mintha a Sanyi bácsi meg a Józsi bácsi vitatkoznának és nekem meg másoknak kellene harcolni egymással míg nekik elnököknek semmi bajuk nem esik...... mindenkinek EGYETLEN EGY élete van. Csak egy. Ha elmulik SOHA többé nincs vissza út. Ezt kellene a nagy okos világ vezetőknek megtanulni hogy emberből vannak ők is MINDEN mulandó, egyszer mindenki meghal., kivétel nélkül aki megszületik az meghal. Inkább békességet és arra kellene törekedni a világ nagyhatalmainak hogy béke legyen, és mindenki jól éljen anyagilag! Hiszen ők se és mi sem , senki nem visz el semmit. Onnan senki se jon vissza és nem visz el senki semmit
2022. márc. 14. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
😂😂😂 Öhm... Okééé..
2022. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most nem erre a válaszra számítasz, de szerintem van több életünk is. Én hiszek ebben, de nyilván a háborút azt nagyon ellenzem, felháborító, hogy pár ember miatt milliók szívnak.. ott rohadjanak meg ahol vannak..
2022. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy mire jók a katonák? Egyáltalán miért vannak? Tűzoltóra, mentőre és rendőrre szükség van! De katonák nélkül nem lenne ennyi ember áldozat, mert ők harcolnak parancsra. Halomra ölik egymást a civil áldozatokkal együtt. Ha 2ember nem egyezik akkor azt nekik kellene leboxolni mint férfi a férfival. Egy egy igazi civilizált világban pedig nem fejlesztenénk újabbnál újabb fegyvereket, hogy meggyilkoljuk a másikat.
2022. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem. A tyúkagyúak háborúznak egymással.

Bár nem akarom megbántani szegény csirkéket, nekik több eszük van tőlük.

2022. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!