Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jogászok komolyan gondolják,...

A jogászok komolyan gondolják, hogy nekik több jogosultságuk van a parlamentben ülni, csak azért, mert jogászok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 10:53
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetne, hogy a válaszaidnak legalább köszönőviszonya legyen a kérdéseimhez?"

Kérdező

A te kérdésed ez volt: "A jogászok komolyan gondolják, hogy nekik több jogosultságuk van a parlamentben ülni, csak azért, mert jogászok?" ott van fent a lap tetején.

TE vagy az aki folyamatosan nyújtja a témát, mert amint már nem tudsz semmi hülyeséget felhozni a magad védelmében, mert sorra cáfoltak vagy mutatták meg mekkora hülyeség amit leírtál, akkor TE átnyergelsz egy másik témára.

Látjuk jól, hogy egyszerűen próbálod elérni, hogy lekösd mások figyelmét és neked válaszolgassanak valami hülyeségre reagálva, mert akkora hülyeség, hogy nem lehet hagyni, hogy senki ne reagáljon rá.

Mondjuk ki nyugodtan: te egy troll vagy!

A többieknek javaslom ne etessük tovább a trollt.

2022. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Szerintem senkinek nem volt rá szüksége, hogy beleüsd az orrod a másokhoz címzett hozzászólásaimba.
2022. máj. 7. 14:28
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

52

Nekem címezted a hozzászólást, én viszont egyetértek az 51-essel. Na erre varrjál gombot. :D


Amúgy befejeztem a beszélgetést.

2022. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Ha agyad is lenne, belátnád, hogy igen, ez alap. A demokratikus elvek miatt a hatosztályos udvartakarító is lehet politikus.
2022. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Micsoda egy b*l*f*sz jogászgyűlölő ez a kérdező. Mi vagy te, közgazdász?
2022. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!