Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted lesz-e etnikai...

Szerinted lesz-e etnikai konfliktus Magyarországon a jövőben?

Figyelt kérdés

BLM mozgalom kapcsán látható volt, hogy milyen könnyen felgyújthatja egy parázs a szénakazalt.

Kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban a véleményetekre.

Nekem tényleg úgy tűnik, hogy a cigányság meg a magyarság is tele van rasszistákkal akiknek érdeke egy ilyen konfliktus.

Érdekes ,mert mindkét nép vesztett a rasszizmus miatt embereket.

Elképzelhető-e a jövőben, hogy valaki azért lesz megölve vagy megverve , mert fehér a bőre színe vagy ,mert barna és ez dominóként elindít egy elégedetlenségi hullámot?

Tudom az így elég brutálisan hangzik,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Szerintem az emberek többsége nem elég toleráns.



2022. jún. 17. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%
Mi az a blm mozgalom?
2022. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%

#1 Black Lives Matter


Szerintem itt nem lesz, mert nálunk ők már igazából többségben vannak még ha nem is látszámban, de kultúrában mindenképpen. A televízióban nincs olyan tehetségkutató, vagy reality amit ne roma származású lenne a győztes, vagy nézd meg a magyar zenei toplistákat és láthatod, hogy a roma előadók nagy fölényben vannak. Nem érdeke egyik félnek sem, hogy komolyabb ellentét legyen.

2022. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
Már most az van.
2022. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
Az ukrán és a magyarországi cigányok között fog kirobbanni, mert nem férnek meg egymással. A magyar soha nem fog kiállni magáért, mert még beszélni is tilos arról, hogy a cigánysággal baj van.
2022. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#2 Szóval szerinted nem lesz ilyen, csak teleszülik az országok csendben átveszik a helyet és majd 100 év múlva szavaznak, hogy legyen megváltoztatva az ország neve?
2022. jún. 17. 18:51
 6/36 A kérdező kommentje:
#4-es mi a konfliktus oka a két csoport között?
2022. jún. 17. 18:52
 7/36 anonim ***** válasza:
41%
És mi az a black lives matter ?
2022. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Azonos vadászterület. Az ukránok már hosszú ideje terítik az árut Magyarországon, most pedig már fizikailag is itt vannak. El fogják kezdeni kitúrni a magyarországi cigányokat a hagyományos bűnözői területeikről, márpedig az ukrán cigány sokkal cudarabb környezetből jön és alkalmazkodóképesebb, agresszívabb. Nálunk elhelyeztek néhány ilyen kiccsaládot egy frissen felújított közösségi házban, hetek alatt lelakták és szétbarmolták az egészet, rendszeresen verekedtek, az utcákon lődörögtek és kötekedtek. Végül kivágták az összeset, de addigra már megvolt a kár. A magyarországi cigány azért pár hónapig kihúzta volna, mielőtt lakhatatlanná válik a lakás.
2022. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Egyéb ötletek?

Black lives matter egy amerikai civil jogvédő mozgalom

2022. jún. 17. 19:01
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon valószínű. De ezek inkább csak olyan zavargások lesznek, mint amik az USA-ban, Franciaországban, Angliában szoktak kitörni az ottani etnikai, társadalmi konfliktusok miatt. Szerintem a polgárháború nem reális veszély, attól nem tartok.
2022. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!