Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted lesz-e etnikai...

Szerinted lesz-e etnikai konfliktus Magyarországon a jövőben?

Figyelt kérdés

BLM mozgalom kapcsán látható volt, hogy milyen könnyen felgyújthatja egy parázs a szénakazalt.

Kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban a véleményetekre.

Nekem tényleg úgy tűnik, hogy a cigányság meg a magyarság is tele van rasszistákkal akiknek érdeke egy ilyen konfliktus.

Érdekes ,mert mindkét nép vesztett a rasszizmus miatt embereket.

Elképzelhető-e a jövőben, hogy valaki azért lesz megölve vagy megverve , mert fehér a bőre színe vagy ,mert barna és ez dominóként elindít egy elégedetlenségi hullámot?

Tudom az így elég brutálisan hangzik,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Szerintem az emberek többsége nem elég toleráns.



2022. jún. 17. 18:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Black Lives Matter jellegű mozgalmak szerintem nemigen várhatóak, (ahogy Martin Luther King-ünk sem volt). Nyugat-Európában is csak ímmel-ámmal sikerült gyenge eresztésként divatból utánozni. Egyszerűen teljesen más a háttér és a közeg.
2022. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
60%
Igen, Toroval kiirtjuk a zsidókat és cigányokat. 😎
2022. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Már most is van, pár hete öltek meg egy magyart. Már most követelnek maguknak néhány megyét...
2022. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
78%

Remélem lesz.

Tőlem jöhet ide akármilyen menekült, fűszoknyás beduintól kezdve bármi, de ezeket a retkeket vigyék innen végre a francba.

Nógrád megyében kezdenek lassan allergiás reakcióim lenni.

(fsznak kellett nekem ideköltözni....)

2022. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Én zsidó vallású magyar vagyok és megkockáztatom nagyobb magyar vagyok mint a "Toro" ugyanis nekem magyar felesègem van
2022. jún. 17. 21:13
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Már most is van azért megverve, megölve ember, mert fehér a bőrszíne. Amerikában is. De erről nem divatos beszélni, mert a fehérellenes rasszizmus nem probléma a neomarxisták szerint.
2022. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, a magadfajták részéről már volt, kétszer a kommunizmusban, de ma is ti adtok lovat a kisebbség alá.
2022. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

17-es nincs ti. Vagyok én a párom és a gyerekeink.

A gyerekeim nem adnak lovat senki alá, párom sem én sem.

Kommunizmusban nem igazán éltem haverim.

Mi a helyzet a magadfajtákkal?

2022. jún. 18. 02:05
 19/36 anonim ***** válasza:

Toroczkainak mikor volt nem magyar felesége?

De jó, hogy a hazaáruló "bőgatya és fütyülős barack" midók így szaporodnak itt a nagy orbáni antiszemitizmusban, és még pofájuk is van nagyobb magyarnak tartani magukat egy olyan embernél, aki valóban nagyon sokat tesz az országért.

Károlyi Mihály hős, "triatlon" trianon jó, a gój nem ember, ugye kérdező? '89-ben is apádnak jó sok vagyont sikerült ellopnia lefogadom, telt belőle sikszére és korcsokra is. De gondolom azért megy az ajvék csak a miheztartás végett :D

2022. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

"Tőlem jöhet ide akármilyen menekült, fűszoknyás beduintól kezdve bármi, de ezeket a retkeket vigyék innen végre a francba.

Nógrád megyében kezdenek lassan allergiás reakcióim lenni.

(fsznak kellett nekem ideköltözni....)"

na most képzeld el azokat a "retkeket" úgy, hogy a szokásaik és értékrendjük még a jelenlegi cigányságénál is sokkal távolabb áll az európaitól

és pluszban a nyelvünkből se értenek egy mukkot se.

mert ilyen lenne a helyzet, ha fűszoknyás beduin menekültek jönnének.

ezért tart itt az ország, a lakosság jó része egyszerűen nem lát tovább az orránál.

2022. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!