Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt miért kell ma minden...

Azt miért kell ma minden transznak bemondásra elhinni, hogy az ellenkező neműnek érzi magát?

Figyelt kérdés

Ma mindenkinek kötelező zokszó nélkül elfogadni, ha egy férfi bejelenti, hogy ő mostantól nő, és ennek megfelelően legálisan végigverheti a női mezőnyt a sportban.

Lia Thomas tökéletesen férfinek néz ki, még nemváltó műtét sem kellett neki semmihez. Laurel Hubbardnak szintén elég volt a bemondás.

Svájcban elég bemenned az okmányirodába és onnantól az ellenkező nemhez tartozol.

Szóval azt mégis hogyan állapíthatja meg ránézésre bárki, hogy igazat mond-e az illető, hacsak nem esett át még az operáción?



2022. jún. 24. 02:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
0%

#38 Honnan veszed, hogy voltak régen? Én nem tudok róla.

#40 Mindenki olyan nemű, amilyennek született. A nemünk bele van kódolva minden egyes sejtünkbe, azon nem lehet változtatni. A transzszexualitás annyit jelent, hogy valaki más neműnek képzeli magát, mint amilyen. Ez identitászavar, amit pszichiáternek kell kezelnie.

2022. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
94%

"Én nem tudok róla."


Ja te nem tudsz róla. És? Ez azt jelenti, hogy nem is létezett? Csak mert te nem tudsz róla? Fúj de primitív vagy atyaég...


"Mindenki olyan nemű, amilyennek született."


Így van. Csak van aki nem ennek megfelelő testbe születik.


"A nemünk bele van kódolva minden egyes sejtünkbe, azon nem lehet változtatni"


Ez csak a szokásos valóságtagadás semmi több. Nyilván lehet rajta változtatni, hiszen vannak nemátalakítóműtétek illetve postop transzneműek. Tehát lehet rajta változtatni, ez tény.


"A transzszexualitás annyit jelent, hogy valaki más neműnek képzeli magát, mint amilyen"


Nem, ezt is rosszul tudod. Azt jelenti, hogy nem a nemének megfelelő testbe születik valaki.


"Ez identitászavar, amit pszichiáternek kell kezelnie."


Többen leírták előttem, hogy a nemátalakító műtétekhez pl. feltétel független pszichiáteri szakvélemény. Nyilván a pszichiáter azért bólint rá mert csak meg a sebész is azért végzi el a nemátalakító műtétet mert nincs jobb dolga ugye? Fel kéne ébredni...

2022. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
100%

#39 el lehet magyarázni normálisan is, hogy vannak emberek, akik nem “megszokott módon” néznek ki, és attól még teljes értékű emberek. Mert pl egy hormonzavaros nőnek is lehet, hogy full szőrös a karja, és bajusza van. Na és? És ha végtaghiányos emberrel találkozunk, azokról se beszéljünk? Vagy ha valaki arcán van egy heg, akkor azt se? Vagy csak az a baj, ami a te véleményed szerint kényes?

#41 te állítottad, hogy régen nem voltak. Gondolom van mire alapoznod, ezért kérdeztem. Ha nem tudod bizonyítani, azt is megértem.

2022. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
0%

"És? Ez azt jelenti, hogy nem is létezett? Csak mert te nem tudsz róla?"

Legyünk őszinték: te el tudod képzelni, hogy Pista Mucsaröcsögén 1900-ban kijelentette, hogy ő lány, és mostantól szólítsák Mariskának? A Monty Python a Brian életében még poénkodott is ezen, pedig az nem is annyira régi film. Sajnos mostanra az ő világuk is megvalósult, nemcsak Orwellé.


"Csak van aki nem ennek megfelelő testbe születik."

Nem, nincs ilyen.


"Ez csak a szokásos valóságtagadás semmi több."

Mondja az, aki tagadja, hogy a fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk :DDDD


"Nyilván lehet rajta változtatni, hiszen vannak nemátalakítóműtétek illetve postop transzneműek. Tehát lehet rajta változtatni, ez tény."

Mutass már egy olyan orvost, aki ki tudja cserélni egy ember összes sejtjében az Y kromoszómát X-re!


"Többen leírták előttem, hogy a nemátalakító műtétekhez pl. feltétel független pszichiáteri szakvélemény. Nyilván a pszichiáter azért bólint rá mert csak meg a sebész is azért végzi el a nemátalakító műtétet mert nincs jobb dolga ugye?"

Nem, hanem azért, mert különben a diktatúra tönkretenné a karrierüket. Fel kéne ébredni.

2022. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:

#44 “Nem, hanem azért, mert különben a diktatúra tönkretenné a karrierüket. Fel kéne ébredni”


Akkor miért nem csinálnak “független” kutatásokat a “mainstream”-től? Mondjuk konzervatívok általi támogatásból. Hiszen ha ez az igazság, amit mindenki titkol, még a végén Nobelt is kaphatna egy ilyen kutató.

2022. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
0%
#45 A mainstreamtől? Meg Nobelt? Remélem, ezt nem gondoltad komolyan.
2022. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
94%

"te el tudod képzelni, hogy Pista Mucsaröcsögén 1900-ban kijelentette, hogy ő lány, és mostantól szólítsák Mariskának?"


Nem, ahogy azt sem tudom elképzelni, hogy sikeres vese transzplantációt hajtanak végre 1900-ban. Ettől függetlenül 1900-ban is sok embernek lett volna rá szüksége...


"Nem, nincs ilyen."


De, van. Úgy hívják, hogy transzszexuális.


"Mondja az, aki tagadja, hogy a fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk"


Idézd hol tagadtam. Segítek: sehol.


"Mutass már egy olyan orvost, aki ki tudja cserélni egy ember összes sejtjében az Y kromoszómát X-re!"


A nemátalakító műtét nem is erről szól. De könnyen lehet, hogy 100 év múlva erről is fog.


"Nem, hanem azért, mert különben a diktatúra tönkretenné a karrierüket"


Persze egy sebésznek. XD

2022. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
45%

"Nem, ahogy azt sem tudom elképzelni, hogy sikeres vese transzplantációt hajtanak végre 1900-ban. Ettől függetlenül 1900-ban is sok embernek lett volna rá szüksége..."

Vesebetegek mindig léteztek. Transzszexuális elmebetegek nem.


"Idézd hol tagadtam. Segítek: sehol."

Idézem: "Csak van aki nem ennek megfelelő testbe születik."


"A nemátalakító műtét nem is erről szól. De könnyen lehet, hogy 100 év múlva erről is fog."

Akkor az nem nemátalakító műtét. Ha erre is képesek lesznek, akkor az lesz, de remélhetőleg addigra megdöntjük a diktatúrát.


"Persze egy sebésznek. XD"

Igen, egy sebésznek. A tudomány mindig alá volt rendelve az aktuális diktatúrának, ma sincs ez másképp. Annyi a különbség, hogy most már nem égetik meg máglyán azt, aki megcáfolja a hatalom hazugságait, csak a karrierét teszik tönkre.

2022. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
92%

“ Vesebetegek mindig léteztek. Transzszexuális elmebetegek nem”

Oké, bizonyítsd, hogy nem voltak transzszexuális emberek! Hajrá.

2022. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
Egyetlen dokumentált forrás sem támasztja alá, hogy ilyenek léteztek volna. Tehát nem léteztek.
2022. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!