Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt miért kell ma minden...

Azt miért kell ma minden transznak bemondásra elhinni, hogy az ellenkező neműnek érzi magát?

Figyelt kérdés

Ma mindenkinek kötelező zokszó nélkül elfogadni, ha egy férfi bejelenti, hogy ő mostantól nő, és ennek megfelelően legálisan végigverheti a női mezőnyt a sportban.

Lia Thomas tökéletesen férfinek néz ki, még nemváltó műtét sem kellett neki semmihez. Laurel Hubbardnak szintén elég volt a bemondás.

Svájcban elég bemenned az okmányirodába és onnantól az ellenkező nemhez tartozol.

Szóval azt mégis hogyan állapíthatja meg ránézésre bárki, hogy igazat mond-e az illető, hacsak nem esett át még az operáción?



2022. jún. 24. 02:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%

“ Azt miért kell ma minden transznak bemondásra elhinni, hogy az ellenkező neműnek érzi magát?”

Akkor ha tőled megkérdezik, hogy milyen nemű vagy, akkor abban is kételkedjenek, ugye? Nehogy véletlenül te is transz legyél:)

2022. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
51%
#50 egyetlen dokumentált forrás sem számol be atomokról a középkorban. Akkor ez azt jelenti, hogy a középkorban nem voltak atomok?
2022. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
66%

"Vesebetegek mindig léteztek. Transzszexuális elmebetegek nem."


De igen. Megint valóságot tagadsz.


"Idézem: "Csak van aki nem ennek megfelelő testbe születik."


Látom gondok vannak a szövegértéssel. Én azt kértem, hogy idézd hol tagadtam, hogy a fiúknak fütyijük van a lányoknak meg puncijuk. Csakhogy ezt nyilván nem tudod idézni mivel ilyet senki nem állított.


"Akkor az nem nemátalakító műtét."


De az. Kérdezz meg egy sebészt ;)


"Ha erre is képesek lesznek, akkor az lesz, de remélhetőleg addigra megdöntjük a diktatúrát. "


Ez különösen vicces olvasni mikor Európában gyakorlatilag ti vagytok az utolsó vadkeleti diktatúra kezen fogva a szovjet unióval xD


"A tudomány mindig alá volt rendelve az aktuális diktatúrának"


Ja értem a csúnya hatalom bácsi kényszeríti szegény sebészeket, hogy dolgozzanak a karrierjükkel fenyegetve őket. Basszus és orbániában tényleg így van... Tudsz te valamit, hallod!


"Egyetlen dokumentált forrás sem támasztja alá, hogy ilyenek léteztek volna. Tehát nem léteztek"


Tehát, ha egyetlen forrás sem támasztja alá, az azt jelenti, hogy nem léteztek. Még mindig primitív vagy. A kvarkok létezését hány 20. századi feljegyzés támasztja alá? Ja akkor kvark sem létezik. Leszakad az agyam mikor ilyen buta emberekkel szembesülök.

2022. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
76%
Nem olvastam el az a kommenteket de szerintem ennek úgy kéne lennie hogy aki bemegy az okmány hivatalba és azt mondja hogy ő bizony nő az át írják nőre de nem lesznek teljes joga ( ha volt nem váltó műtéten akkor ne legyen ilyen) hanem pl csak gender semleges öltözőt/ wc-t használhat és a sportokban csakis abban a kategóriában versenyezhet amilyen hormonjai vannak meg nemiszerve. Vagy lehetne egy olyan kategória ahol a non-binary személyek versenyeznek.
2022. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
0%

"egyetlen dokumentált forrás sem számol be atomokról a középkorban. Akkor ez azt jelenti, hogy a középkorban nem voltak atomok?"

Az elemi részecskék nem változnak. Az emberek gondolkodása igen.


"Én azt kértem, hogy idézd hol tagadtam, hogy a fiúknak fütyijük van a lányoknak meg puncijuk."

És még tovább folytatod a hazudozást, miután lebuktál. Gratulálok.


"De az. Kérdezz meg egy sebészt ;)"

Helytelenül nevezik annak, mivel csak az elsődleges nemi jelleget alakítja át. Ha te felveszel egy disznóálarcot, attól disznóvá változol?


"Ez különösen vicces olvasni mikor Európában gyakorlatilag ti vagytok az utolsó vadkeleti diktatúra kezen fogva a szovjet unióval xD"

Lehet, hogy te lemaradtál róla, de a Szovjetunió a 90-es évek elején felbomlott :) Egyébként itt is diktatúra van, de tőlünk nyugatra sokkal keményebb, mint nálunk. Van, ahol büntetnek azért, ha egy magát nőnek képzelő férfit férfinak nevezel.


"Ja értem a csúnya hatalom bácsi kényszeríti szegény sebészeket, hogy dolgozzanak a karrierjükkel fenyegetve őket."

Direkt félreértelmezed, amit írtam. Arra kényszerítik őket, hogy az uralkodó ideológia szerint dolgozzanak.


"A kvarkok létezését hány 20. századi feljegyzés támasztja alá? Ja akkor kvark sem létezik."

Lásd fentebb.


"Leszakad az agyam mikor ilyen buta emberekkel szembesülök."

Ami nincs, az hogy szakadhat le? :D


Én befejeztem, mert nincs értelme olyan egyértelmű dolgokról vitatkozni, mint hogy a férfi férfi, a nő meg nő. Főleg nem agymosott, hazug, liberálmarxista idiótákkal.

2022. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
92%

"Az elemi részecskék nem változnak. Az emberek gondolkodása igen."


Ok és ez hogy jön ide?


"És még tovább folytatod a hazudozást, miután lebuktál."


Nem hazudozok, tényleg azt kérdeztem. Továbbra is várom az idézetet.


"Helytelenül nevezik annak, mivel csak az elsődleges nemi jelleget alakítja át."


Te már csak tudod. Gondolom egy tapasztalt sebésszel van dolgunk xD


"Ha te felveszel egy disznóálarcot, attól disznóvá változol?"


Nem, csak ez természetesen tök sz@r példa hiszen, ha felveszek egy disznóálarcot az nem műtét.


"Lehet, hogy te lemaradtál róla, de a Szovjetunió a 90-es évek elején felbomlott"


Én a mostanira gondolok. Tudod a náci oroszországra. Most éppen ezen a néven futnak, de ez ne tévesszen meg ;)


"Egyébként itt is diktatúra van, de tőlünk nyugatra sokkal keményebb, mint nálunk"


Ezt kifejthetnéd kicsit bővebben. Én pl. UK-ben élek elég régóta, nem tapasztaltam semmiféle diktatórikus elemet.


"Van, ahol büntetnek azért, ha egy magát nőnek képzelő férfit férfinak nevezel."


Nagyon helyes. Reméljük egyre több ilyen hely lesz.


"Arra kényszerítik őket, hogy az uralkodó ideológia szerint dolgozzanak."


Egy sebész, hogy dolgozik ideológia alapján? Sebész b@szod, nem költő vagy újságíró xD


"Én befejeztem, mert nincs értelme olyan egyértelmű dolgokról vitatkozni, mint hogy a férfi férfi, a nő meg nő"


Te kezdtél el ezen vitatkozni. Én pont azt állítom, hogy a férfi férfi, a nő meg nő. Te pedig ezt tagadod.

2022. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
45%

Még erre reagálok:

"Nagyon helyes. Reméljük egyre több ilyen hely lesz."

Jogod van így gondolni, csak akkor ne nevezd magad demokratának!

2022. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
0%
Azt majd én eldöntöm, hogy minek nevezem magam, nem te fogod megmondani!
2022. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
92%

“ Az elemi részecskék nem változnak. Az emberek gondolkodása igen.”

Akkor mondok más példát. A rákos megbetegedés nem létezett a rák diagnózisáig? Csak azért mert, a transzneműség ugyebár a nemi diszfória címen fut. Ami egy mentális zavar, aminek a leghatékonyabb gyógymódja, a nemátalakító műtét. Tehát ha mentális zavar, akkor miért ne lett volna korábban? Ahogy depressziósok is voltak, csak nem így hívták.

2022. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:

"Azt majd én eldöntöm, hogy minek nevezem magam, nem te fogod megmondani!"

Csakhogy a fogalmaknak rendszerint jól behatárolt jelentése van. Ugyanezen a gondolkodásmódon bukik el ez a nemiségi agymenés is. Mert hiába nevezed magad sajtos tésztának, attól még nem vagy sajtos tészta.

2022. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!