Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt miért kell ma minden...

Azt miért kell ma minden transznak bemondásra elhinni, hogy az ellenkező neműnek érzi magát?

Figyelt kérdés

Ma mindenkinek kötelező zokszó nélkül elfogadni, ha egy férfi bejelenti, hogy ő mostantól nő, és ennek megfelelően legálisan végigverheti a női mezőnyt a sportban.

Lia Thomas tökéletesen férfinek néz ki, még nemváltó műtét sem kellett neki semmihez. Laurel Hubbardnak szintén elég volt a bemondás.

Svájcban elég bemenned az okmányirodába és onnantól az ellenkező nemhez tartozol.

Szóval azt mégis hogyan állapíthatja meg ránézésre bárki, hogy igazat mond-e az illető, hacsak nem esett át még az operáción?



2022. jún. 24. 02:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
45%
#40 Azért van akkor ennyi hibás ember a világon. Érdekes módon régen nem volt ennyi félresikerült ember.Ennyire látszik, hogy ennyire értesz hozzá.
2022. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
51%

#71

Magadra gondolsz? Ilyen gondolkodással te aztán tényleg elég durván félre sikerültél... Amúgy régen is sok magadfajta elmebeteg volt, csak akkor még nem bántak veletek ilyen emberségesen.

2022. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:

"Hallod, mi van akkor, ha valaki XY kromoszómákkal születik, de SRY génmódosulása, Swyer-szindrómája vagy AIS-szindrómája van, és emiatt elsődleges női nemi jelleggel születik? Vagy a másik eset, amikor az XX kromoszómás személy de la Chapelle-szindómával születik férfi nemi jellegekkel?"

Akkor genetikai rendellenességgel született. Ettől még nem szűnik meg a tény, hogy az ember nemét alapvetően kromoszómái határozzák meg.

2022. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 Fero89 ***** válasza:
56%
#73 Aha, szóval vannak fekete hattyúk is, de attól még minden hattyú fehér.
2022. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
28%
Én is rossz testbe születtem, mert testileg ember vagyok, de belül kutyának érzem magam. Visszaadom az államnak a személyimet, helyette törzskönyvet igényelek. Mostantól szólítsatok Morzsinak! Aki nem így tesz, azt feljelentem.
2022. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 Fero89 ***** válasza:
56%
Kutya nem tehet feljelentést, és nincs törvény ami alapján kutyát nem szólíthatok úgy ahogy csak akarok, vagy nem sérthetem méltóságában. Mellesleg a gazdidnak javasolnám az ivartalanítást, az a felelős döntés.
2022. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
45%

"Aha, szóval vannak fekete hattyúk is, de attól még minden hattyú fehér."

Nem éppen. Hanem például egy hattyú alapból tollas. Genetikai rendelleneséggel előfordulhat, hogy nem normális tollazattal születik, de ettől még ugyanúgy hattyú marad. Csak épp némi genetikai hibával.

2022. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
32%

"Én is rossz testbe születtem, mert testileg ember vagyok, de belül kutyának érzem magam."


Az ciki, akkor te tényleg pszichiátriai eset vagy. Mondjuk a válaszaidat elnézve ez nem meglepő.


Viszont komolyra fordítva a szót. Ez az "érzem magam" meg "hiszem magam" szándékos ferdítés kezd rohadtul uncsi lenni. Számtalanszor el lett magyarázva, hogy itt nem arról van szó, hogy minek hiszed magad hanem, hogy mi vagy. Ha férfinak születsz akkor férfi vagy, akkor is ha pechedre női testbe születsz.

2022. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
#78 Miért ne lehetne olyan, aki kutyaként embertestbe született? Lehet, hogy pár év vagy évtized múlva megállapítják a tudósok, hogy létezik ilyen, és szegény transzfajúakat eddig elnyomták.
2022. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nincs ilyen, hiszen két külön fajról beszélünk. Ha ez neked nem lenne világos... Ez megint elég gyenge kísérlet volt a téma kiforgatására.
2022. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!