Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezzel biztos, hogy a gyerekeke...

Ezzel biztos, hogy a gyerekeket az elfogásra tanítják? Nem inkább szándekosan okoznak nekik identitás zavart?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 1. 11:45
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan ugyanannyira okoz identitászavart, mintha bohócok, vagy mesefigurának beöltözött emberek tartanának mesedélutánt.
2022. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Indokold meg! Vannak gyerekek, akik a bohóctól de a Mikulastól is félnek, nemhogy olyantól, amit a videón mutatnak. Ez nem elfogasra tanít, hanem határtalan szélsőségre.
2022. júl. 1. 11:50
 3/57 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jobban zavarják őket az utcán térdeteltető, vagy az őket politikai haszonszerzésből maguk előtt toló politikusok.
2022. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan hány európai gyerek lett fekete vagy Ázsiai attól, hogy látott ilyen embereket vagy megismerte a kultúrájukat?
2022. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
3-as ezt a választ nem is értem, de lehet te magad sem.
2022. júl. 1. 11:52
 6/57 anonim ***** válasza:
30%
Én is félek ezektől, pedig nem vagyok gyerek.
2022. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
4-es itt a nemi identásról van szó, ami meghatározza a szexualitást. Ne mond nekem ha kisfiad lenne, az oviban ilyenben lenne része, otthon meg kislány ruhákat akarna, mert az oviban egy bácsi azt mondta ez normális.
2022. júl. 1. 11:54
 8/57 anonim ***** válasza:
61%
Nek a gyerekek, hanem te félsz ezektől az emberektől. Ide a rozsdás bökőt, hogy soha egyetlen gyerektől se hallottad, hogy fél a transzvesztitaktol.
2022. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem érted! Ha honi problémákkal foglalkoznátok ezek helyett, lehet, hogy aszódon sem hallt volna meg a két gyerek, vagy lehet lenne elég pedógus, vagy szakember, aki a gyerekekkel foglalkozna és olyan szakemberek magyaráznák el a gyerekeknek a szexualitást, akiknek ez a dolguk és nem nektek, ideológiai alapon kellene kampányt csinálni ebből!
2022. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
43%
Pontosan, itt nemi identitásrol van szó, ami nem tanulható, pont mint a bőrszín. Tehát hülyeség rettegni tőle.
2022. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!