Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezzel biztos, hogy a gyerekeke...

Ezzel biztos, hogy a gyerekeket az elfogásra tanítják? Nem inkább szándekosan okoznak nekik identitás zavart?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 1. 11:45
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Javaslom nézd meg a 38-as kommentemben feltett videót, és utána térj vissza az eszmefuttadásodhoz.
2022. júl. 1. 12:56
 42/57 anonim ***** válasza:
27%
Én meg javaslom, hogy nézz szét az utcán és egyből látni fogod, hogy mennyivel több az a probléma, amivel itthon kellene foglalkozni ezek helyett a fszságok helyett!
2022. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
42# Ilyen logika mentén akkor ne foglalkozzunk a szúnyogok permetezésével, a csótányirtással, a kutyák védelmével tehát ne legyenek kutya menhelyek, ne kapjuk el a kisstílű bűnözőket hiszen ezerszer fontosabb dolgok is vannak.
2022. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 steven95 ***** válasza:
0%
Rettegjetek... :"D
2022. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
27%
Bár én nem vagyok elég magyar ahhoz, hogy bármilyen logikám is legyen, de szerintem egy mai magyar gyereknek sokkalta nagyobb és több problémája van a jövőjével kapcsolatban, mint az lmbtq
2022. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
45 gyerekekről van szó! Nem kell kiemelni a nemzetiséget, gyerekekről van szó!
2022. júl. 1. 13:21
 47/57 A kérdező kommentje:
45 pont hogy ők a jövő generációja, tehát mindent meg fognak határozni. De látom nagyon nem akarod megérteni a probléma lényegét, ami a nemi identitás befolyásolása.
2022. júl. 1. 13:23
 48/57 anonim ***** válasza:
27%
Nem, én frankón nem akarom megérteni, hogy a fenébe tud ez fontosabb lenni, Aszódnál, hogy az miért nem vágja ki a biztositékot senkinél se, hogy az anya hányszor és hol kért segitséget és miért hajtották el mindenhonnan. Komolyan nem tudom megérteni, hogy az lmbtq miért ennyivel nagyobb probléma, annál, ami itthon van! Nem értem, nem értem, nem értem
2022. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
48 nem az a téma amit most felvetettem, de olyan erthetetlen vagy, hogy az kriminális!
2022. júl. 1. 13:31
 50/57 anonim ***** válasza:
90%
48# De pontosan érted, csak nem akarsz róla tudomást venni, mert a szekta nem engedi. Mondtam neked hogy ebből a logikából kiindulva akkor ne kapjuk el a kisebb bűncselekményt elkövetőket és ne foglalkozzunk egy rakás dologgal ami a társadalmat érinti. Nem ez a megoldás, ami probléma jön meg kell oldani, mindegy hogy kicsi vagy nagy gond.
2022. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!