Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted akkor melyik wc-t...

Szerinted akkor melyik wc-t használják a transzneműek?

Figyelt kérdés

[link]


Egy transz férfit elküldtek a női mosdóba. Miután egy nő a wc-ben elsikította magát, 3 nagytermetű férfi várta a mosdón kívül, akik megverték. Majd miután a rendőrség kiérkezett, őt vitték el.



2022. júl. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
8%
#30: Miért kéne mondanom? Nem vagyok kutató. Nekik kéne foglalkozni vele.
2022. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
#31 Mert cáfoltad azt, amit mondtam, viszont nem indokoltad meg. Ha tudsz jobbat mondani, érvényes a cáfolásod, addig csak levegőben lebegő szavak.
2022. júl. 11. 14:47
 33/54 anonim ***** válasza:
12%
#32: Miért? Attól, hogy egy betegség nem gyógyítható, még betegség marad.
2022. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
75%

"Az meg tény, hogy a transzneműek számára a leghatékonyabb kezelés a hormonkezelés, nemi megerősítő műtétek és az önazonos életmód egy kombinációja."

Amíg ez önköltséges alapon megy, addig azt csinálnak magukkal, amit akarnak. Onnantól kezdve, hogy az állam finanszírozza mások testi adottságai okozta lelki válságának kezelését, eljutunk oda, hogy a 21 éves Kittike mellimplantátuma is menjen adófizetői forintokból, mert szegény rendkívül rosszul érzi magát a bőrében. Én is ismertem olyat, aki gyakorlatilag lány létére fiúként határozta meg magát (kb 8-9 éves voltunk, jó régen volt, nem volt semmilyen transzlobbi, ennyi idősen azt se tudtuk, hogy van ilyen, a szüleit, tesóját meg konkrétan zavarta, hogy ennyire fiús, de konkrétan azt mondta, hogy ő inkább fiú, mint lány), szóval tudom, hogy van ilyen, de azért van egy határ. Uszodai, edzőtermi öltözőkról is nyithatunk diskurzust, de ezer fontosabb problémája van a világnak, ezek ráadásul szélesebb csoportokat érintenek.

2022. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindenki használja azt, amelyiket akarja. Vagyis nem kéne külön férfi-női. Úgyis ha valahol pl nagy a sor a nőinél, akkor a lányok is a férfiba mennek. Ha egy apuka el akarja vinni a kislányát egy wc-re, akkor a nőibe megy.

Kéne sima ember wc, elől fülkékkel, hátrébb piszoárral. Aztán csapassa mindenki ahová akarja.

2022. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
83%

Minden ember abba a mosdóba menjen, amilyen neműnek érzi magát. Egyszerű.

Akik ebben problémát látnak, általában összekeverik a női wc-ben garázdálkodó ciszheteró bűnözőket a szerencsétlen transzneművel, aki tényleg csak a dolgát szeretné elintézni, anélkül, hogy valaki fizikailag vagy verbálisan bántaná.

2022. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
10%
#36: Ne menjenek abba! Nem attól függ, milyen nemű vagy, hogy minek képzeled magad. A transzok között persze biztos nincs egy perverz, erőszakoló vagy kukkoló se, igaz?
2022. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

#37 Szóval néhány ember miatt továbbra is ítélkezel a transzneműek 99,x%-a felett, és azon emberek életét inkább veszélybe, kellemetlen helyzetekbe és szükségtelen comingoutokba sodornád.


Valahogy úgy látom, hogy az empátia hiányzik belőled, és szereted osztani a saját véleményed, anélkül, hogy informáltan, utánanézéssel fogalmaznád meg azt. Lásd: korábban azt írtad, hogy elmebetegek, kezelni kell őket. Egyik véleményednek sem néztél utána. Szóval így mi a célod a kérdés alatt? Nem fogalmaztál meg érveket, a véleményedet kritizáló dolgokat pedig csak lesepred, terelsz, ahelyett, hogy érdemben reagálnál, vagy megvédenéd, amit állítasz. Vagy pusztán azért vagy itt, mert vérből gyűlölöd a transzokat, és semmit nem vagy hajlandó meghallgatni, ami a véleményburkodon kívül esik?

2022. júl. 11. 17:35
 39/54 anonim ***** válasza:
83%

#37: mutass egyetlen valódi statisztikát, ami azt mutatja, hogy a nőkre a wc-ben veszélyt jelentenének a transznemű emberek. Nem fogsz ilyet találni.

Ellenben rengeteg esemény van, amikor a transznemű embereket mások megtámadják.

Vagy amikor nem transznemű emberek, szupermacsók támadják meg a nőket. Ha már itt járunk, ha ennyire aggódsz a nőkért, miért nem ez ellen a VALÓDI veszély ellen kelsz ki? Mivel lesz jobb neked, ha a transznemű embereket tiltod ki?


#38: szerintem nem akar rosszat, nem rossz ember ő sem, csak nem gondolja végig, mert a propagandamédiában folyamatosan ezt nyomják orrba-szájba, az emberek végül minden hülyeséget elhisznek.

2022. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
#39: Ja, mert itt egyesek elképzelése az, hogy abba a vécébe mehess, amilyennek érzed magad. Ezzel aztán nem lehet visszaélni, mi?
2022. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!