Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted akkor melyik wc-t...

Szerinted akkor melyik wc-t használják a transzneműek?

Figyelt kérdés

[link]


Egy transz férfit elküldtek a női mosdóba. Miután egy nő a wc-ben elsikította magát, 3 nagytermetű férfi várta a mosdón kívül, akik megverték. Majd miután a rendőrség kiérkezett, őt vitték el.



2022. júl. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen entitások menjenek fülkébe a piszoár helyett, és akkor nem lesz probléma. Szerintem hoznak nagyobb áldozatokat is a műtétek előtt.
2022. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
67%
Legyen egy univerzális vécé. Több szempontból is hasznos lenne. Egyébként a rokkantmosdó is uniszex. De ha lenne ilyen, a transzneműeken kívül például a lányos apukáknak sem lenne gond, hogy hova is menjenek.
2022. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%
#42: Ne legyen.
2022. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
84%

#40 Nézd, eljátszhatjuk a bohócot, de végül mindketten tudjuk, hogy aki szexuálisan molesztálni akar egy nőt a mosdóban, az nem úgy megy be, hogy nőnek sminkeli magát, hanem teljes férfiasságában felszippant 2 deci szíverősítőt és lazán bemegy.

Te magad sem gondolhatod komolyan, hogy egy transznemű ember vállalná a rengeteg nyűgöt, ami az egészségügyi állapotával jár, csak azért, hogy valakit sunyiban kukkolhasson vagg megerőszakolhasson a női mosdóban.

Azzal nem tudsz mit jezdeni, hogy ha valaki transzneműnek HAZUDJA magát, és ezzel visszaél. Nem életszerű, de mégis, ha ilyen történne, az olyan lenne, mintha látássérültnek vagy kerekesszékesnek állítaná be magát, hogy visszaélhessen bizonyos előnyökkel. A hamis látássérültek és fogyatékosok miatt persze eszedbe sem jutna a látássérülteket vagy fogyatékosokat hibáztatni.

A propaganda áldozata vagy te is. Őszintén sajnálom, hogy ilyen szinten ki tudták belőled ölni az emberi tartást és empátiát.

2022. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
43-as, akkor írj ellenérveket.
2022. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 Drakula ***** válasza:
46%
18-as. De meg fogja mert az ilyenek gyávák ha többségi akadály van az utjukban, de ha egyetlen nő az ami az utjukban van...
2022. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
89%

#46: érdemes ősszefoglalni az eszmefuttatásod:

1. A transznemű emberek nem pisilni járnak a wc-be, hanem nőket erőszakolni

2. Nem lehet megállítani őket, csak ha kitiltjuk őket a női wc-ből

3. A kitiltás tökéletes eszköz a megfékezésükre, mert ezek az erőszaktevők gyáva emberek


Nos, ennek fényében kijelenthetjük, hogy a megoldásod valóban fenomenális! A transzneműek kitiltása valóban meg fogja oldani a problémát, lányaink és asszonyaink többé nem kell tartsanak a gyáva erőszaktevőktől!

2022. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 Drakula ***** válasza:
55%

"1. A transznemű emberek nem pisilni járnak a wc-be, hanem nőket erőszakolni


2. Nem lehet megállítani őket, csak ha kitiltjuk őket a női wc-ből


3. A kitiltás tökéletes eszköz a megfékezésükre, mert ezek az erőszaktevők gyáva emberek"


Mi van?


Olyan dolgokat adsz a számba amit nem én hanem mások mondtak itt...


Egy szóval sem mondtam hogy a transzok erőszakolni mennek!


A 18-as azt mondta hogy egy olyan ember (transzrol vagy sem az nincsen ki emelve) aki képes egy nőt meg eröszakolni azt nem állitaná meg ha néhányan észre vennék amint bemegy egy női wc-be. Pedig de ez meg állitaná mert a nemi erőszaktevők nem mernek több ember elött semmit csinálni, föleg ha ezzel fel vonnák a figyelmet.

Az ilyenek pontosan ezért éjszaka elhagyatott utcákban "vadásznak".

Amugy meg nem mondtam hogy ez véget vetne a nemi erőszakoknak.


Röviden: Az állitásom annyi hogy egy nemi erőszakolásra készülö vissza ijedne egy ilyen dologtol, mint az hogy több ember is fel figyelrá.


Nem mondtam semmit a transzokrol, vagy a wc-ézős jogukrol.

2022. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Drakula, lehet félreértettük egymást. Válaszaid alapján továbbra sem értem, hogy akkor kik lennének azok az erőszaktevők, akik mellesleg gyávák is lennének.

Nekem logikátlannak tűnik, hogy a transznemű emberek kitiltása egyetlen nőt is megmentene a mosdóban. Sőt, bűnügyi statisztikákban (USA) bizonyított, hogy a kitiltásuk esetén számottevően nő a (transznemű) nőket ért erőszak.

2022. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
91%

"Önmegállapítás alapján"

Megint tarkitunk a dolgokon hogy ijesztobbnek tunjon es hogy ugy hangozzon mintha igazabol is igy menne/igy fog menni. Tipikus szalmabab keszites peldaja.

2022. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!