Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormány miért tagadja a...

A kormány miért tagadja a chemtrail létezését?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre nagyobb chemtraileket látni az égen. Videórta is vettem néhányat ahogy a csíkból lassan egy felhő szerű valamivé alakul át és órákig ott marad az égen, illetve nagy felbontású minőségi kamerával nagyon rá zoomolva látható az is, hogy valami szemcsés anyag is van benne. Ez biztos, hogy nem sima kondenz csík. Régen is voltak repülőgépek, Boeing-ek, Grippen-ek,stb, de azok nem ilyen csíkokat generáltak. A nemzetközi kormányok és a WHO megértem miért tagadják ezt, de azt, hogy az állítólagosan nyugat és háttérhatalom ellenes Orbán miért tagadja, azt már kevésbé értem. Talán nem beszélhet róla mert köti valamilyen nemzetközi egyezmény?

2022. aug. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
52%

#17

Kedves retardált, én szívesen válaszolok a kérdéseidre.


"Ezek az emberek szerint teljesen rendben van ez az aszály is, nincsen időjárás manipuláció, véletlenek vannak szerintük."

Ha az időjárás manipuláció miatt van, akkor miért lehetett évről évre mérhető hőmérséklet növekedést mérni és miért nem egyik évről a másikra nőtt meg, amikor a chemtrailt elkezdték?

Az előbbi a klímaváltozást bizonyítja, az utábbi pedig az elmebeteg elméletedet.


"Már nyilvánosan is bejelentették hogy chemtrail már pedig van"

Akkor miért nem linkelted? Érdekes, hogy annyira hivatalos, hogy nem létezik ilyen link.


"Minden "konteónak" van alapja. És mindegyik valóra is vált eddig."

Igen, pl. mennydörgés is akkor van, amikor isten mérges az emberekre.

Tényleg bejött minden konteó. :DD


A konteók úgy keletkeznek, hogy van egy fogyatékos számára is megfigyelhető jelenség, viszont nincs mögötte tudományos munka, csak kitalált valamit, ezért nem bizonyosodott be eddig egyik konteó sem.


"Egyszerűen ti semmit se hisztek el."

Hát, szar minőségű kamerafelvételeken nicns mit elhinni.

Ha belinkelem neked a Frozen egyik jelenetét, akkor elhiszed, hogy az igazi?


"Jah, kivéve azt hogy egy Csak egy jelentéktelen majom, egy porszem vagy"

Hát, te örülhetnél, ha egy majom szintjére felérnél.


"Ezek már nem nélkülöznek minden alapvető józan ész hiányt? És a teljes gondolkodás mentességet?"

Mi a meglepő pontosan? Amikor egy vonaton ülsz, akkor sem veszed észre, hogy 50-nel vagy 70-nel megy, amit észreveszel az a sebességváltozás.


"Pillantsatok már meg egy naplementét Time-lapse-"

Ennek egyik kérdésedhez sincs semmi köze, szóval nem tudom mit akarsz ezzel, de biztos valami ostobaság.


"Görbület miért nem létezik ha gömb a föld? Ezek olyan dolgok amiken érdemes elgondolkozni, legalább egyszer."

Fogj meg egy hulahopp karikát és a fejedet tedd a körközéppontjába, ha onnan nézed a karika "ívét", akkor valójában egy egyenes fogsz látni.

Nos, pontosan ugyanaz a jelenség, ami miatt te egy 10 emeletes házból nem látod, hogy görbül a Föld.

Ahhoz hogy ténylegesen lásd a görbületet megfelelő távolságra kell lenned a hulahoop karika/Földgömb síkjától.


Persze, ha tényleg elgondolkoztál volna rajta, akkor tudnád és nem marhaságokat terjesztenél a neten.


#20

"Azt nem értem, hogy minek kommentelnek ide azok, akik ebben nem hisznek :D Azok írjanak, akik hisznek benne"

Mert ha nem tennék, akkor a fogyatékosok, ahogy sokszor már meg is tették, azt a következtetést vonják le, hogy igazuk van, mivel senki nem mond ellent nekik.

Kvázi elkezdhetnek gyújtogatni is, ha ahhoz van kedvük, hogy ne "permetezzék" őket.


A helyzet az, hogy a történelem során láttuk, hogy mi történik, amikor zakkantak vezetik az országokat és sosem volt jó.

2022. aug. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
60%
#21 Értem amit írsz, de a neten pár ember nem tudja meggyőzni az embereket egy elmélet ellenkezőjéről
2022. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
62%
Ez a baj az internettel, hogy összefújja a szemetet a szél. Korábban csak elszigetelt hülyék voltak, most még egymást erősítik. Ezeknek semmilyen tudományos képzettségük nincs, de okoskodnak. Tudom a pszichológiai hátteret is vizsgálták már. Kiválasztottság érzése. A való életben a szalagmunkás Józsi meg a postás Pisti nincs megbecsülve, az élete is uncsi, de ő olyan titkok tudója, hogy na. Mindjárt elviselhetőbb a szar élete. A fizikusok, mérnökök, űrhajósok, csillagászok meg elmehetnek az anyjukba!
2022. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
21%

Köszönjük hogy leleplezted magad 21.-es. Így már majdnem mindent értünk.

Mennyit fizetnek neked, a trollkodásodért??? Tipikus másikat lekonteózó egyből minden amit hallasz "összeesküvés elmélet", önmagadtól elszállt, áltudományokban megbízó ember vagy. Alufólia sisakot, esetleg tripla maszkot most is viselsz, ugye-ugye? Félsz a majomhimlőtől fogadom. Meg az újonnan bejelentett Marburgtól. Ja, még egy golyóálló mellényt is felvehettél, ne hogy eltaláljanak az óriási háborúban. Vagyis ezt lehetett leszűrni.

Na most minden sötét lepontozóhoz szólok.

Vegyétek fel a 10. oltást is + higgyetek egy el MINDENT amit mostanában fog bemondani a TV, az újságcikkek, és a kormány (meg úgy mindig mondanak).


Nem tudsz te semmit, olvasni se csak szitkozódni, szidni a másikat mert tudod hogy igaza van, és ezt nem tudod elfogadni, túlságosan fáj.

Akkora baromságokat írsz, hogy az már rendesen, fizikailag fáj :D


"nem tudom mit akarsz ezzel, de biztos valami ostobaság."

Ez a hozzáállás, folytasd ezt;D

Okosabb nem leszel tőle, esetleg maradsz ugyanolyan agymosott droid, amilyen most vagy.


"Fogj meg egy hulahopp karikát és a fejedet tedd a körközéppontjába, ha onnan nézed a karika "ívét", akkor valójában egy egyenes fogsz látni.

Nos, pontosan ugyanaz a jelenség, ami miatt te egy 10 emeletes házból nem látod, hogy görbül a Föld."

Kb. ötezerszer hallottuk ezt. Nem tűnik az fel, hogy hivatalos Earth Curvature Calculator miatt mondjuk hogy vajon miért nem látjuk a görbét? 50-100-200km távolság nagyon nem lenne kevés a Földgömbön. Ott már több km hajlás kellene hogy legyen, de 0 a görbület. :))

Sőt megsúgom, már 8km-nél is 5méter lenne a görbület. (ha lenne)

Kicsit se érdekes, hogy még 40-80 km magasból is 0 görbülést/hajlást látni?

[link]


Ki nem linkel forrásokat? De úgy őszintén? Vagy 50 bizonyítékot linkeltem minimum Drive-on, csak le kell tölteni azt a 100 megát.


Elég gáz az amit ti képviseltek. Minden egyből hülyeség, egyből elkezdesz szidkozódni, köpködni csak azért mert valamilyen információ nem tetszik. Neked az életben is lehetnek gondjaid, ugye?:D


Fölösleges magyarázni akármit az ilyeneknek, mint a ti fajtátok, mert mindenre úgy is lesz magyarázat,


22-es, hát azt kell mondjam az ilyeneket tényleg nem fogod tudni meggyőzni. Maximum csak az agyvized megy fel tőlük.:DDD

De amúgy mit értesz az előtted lévő válaszolón? Túlságosan fájdalmas az hogy a teljes életében átverték, mint mindenki mást, ezért ideges, ha arra gondolsz igen azt már én is sejtem. :)


Naplemente videó amit én saját magam lőttem, a nap halad előre és távolodik, nem lesüllyed a horizont alá:

[link]

2022. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
64%

Én tableten vagyok, azért nem tudom megnézni a drive-ot. Amúgy hobbiként csillagász vagyok, és el kell mondjam: a föld gömbölyű. Amikor a laposföldesek azzal jönnek, hogy ez, meg az nem görbül elégge, akkor mérési hibákat követnek el. Itt egy videóm arról, hogy 100 km magasan, meg ilyenek mennyire görbül a Föld, és ott már látni a görbületet.

[link]

2022. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
71%

#24

"Mennyit fizetnek neked, a trollkodásodért?"

Mérnökként elég jól keresek, hogy tisztában legyek pl. a fizikával is.


"önmagadtól elszállt, áltudományokban megbízó ember vagy"

Jah, a fizika áltudomány. :DDDD


"Alufólia sisakot, esetleg tripla maszkot most is viselsz, ugye-ugye?"

Egyébként ez simán csak projekció. Pont a konteósok viselkednek úgy, amit leírtál.


"Nem tudsz te semmit, olvasni se csak szitkozódni, szidni a másikat mert tudod hogy igaza van, és ezt nem tudod elfogadni, túlságosan fáj."

Ha bármiben tévedtem volna, akkor cáfolnál.

Ehelyett 10 mondatot sikerült leírnod a semmiről, ami még csak nem is igaz rám, mivel kettőnk közül te nem hiszel a tudományokban és te keresed áltudományokban a választ.


"Okosabb nem leszel tőle, esetleg maradsz ugyanolyan agymosott droid, amilyen most vagy."

Mondja ezt az, akinek cáfolni sem sikerült. :)


"50-100-200km távolság nagyon nem lenne kevés a Földgömbön. Ott már több km hajlás kellene hogy legyen, de 0 a görbület"

Te tényleg ostoba vagy. :DDD

Mikor voltál te olyan magasan te nagyon okos gyerek? Még a katonai gépek sem szoktak olyan magasra repülni, nem hogy civil gépek.


Még Pamkutyáék is töltöttek fel videót, ahol látszik, hogy görbül, te idióta. :DDDD


"Kicsit se érdekes, hogy még 40-80 km magasból is 0 görbülést/hajlást látni?"

Jah, nagyon érdekes, hogy másodpercek alatt lehet megtalálni Pamkutyáék videóját, ahol látszik hogy görbül, pedig csak 25 km-ig ment fel.


"Ki nem linkel forrásokat? De úgy őszintén?"

Te.

És még mindig nem linkeltél.


"Vagy 50 bizonyítékot linkeltem minimum Drive-on, csak le kell tölteni azt a 100 megát."

A jelenségről videó, az nem bizonyíték semmire.

Ha levideózol egy villámot, akkor az nem bizonyíték arra, hogy isten mérges és ezért villámlik.


"Elég gáz az amit ti képviseltek."

A tényeket? Ja, nagyon. :DDD


"Minden egyből hülyeség, egyből elkezdesz szidkozódni, köpködni csak azért mert valamilyen információ nem tetszik."

Nem minden, csak bizonyítottad, hogy hülyeség.

Pl. többen is kértünk, hgoy linkeld szépen be, ahol beismerik HIVATALOSAN, hogy a chemtrail igazi. Ezt miért nem sikerült? Ja, hogy kiderülne, hogy hazudsz?

Hát, igen. :DD


"Neked az életben is lehetnek gondjaid, ugye?:D"

Jah, végülis csak gazdag vagyok és nagyon jól élek. :DDD

DE biztos sok gondom van. :DD


"Fölösleges magyarázni akármit az ilyeneknek, mint a ti fajtátok, mert mindenre úgy is lesz magyarázat,"

Mivel ha magyaráznod kell, akkor hazudsz.

Ha igazad lenne, akkor már linkeltél volna forrást. Ehelyett megint mellébeszéltél.


"22-es, hát azt kell mondjam az ilyeneket tényleg nem fogod tudni meggyőzni"

A #22-es pont azt írja, hogy igazam van, csak te olyan ostoba vagy, hogy nem foglak tudni meggyőzni.


"Naplemente videó amit én saját magam lőttem, a nap halad előre és távolodik, nem lesüllyed a horizont alá"

Az bizony süllyed, te nagyon zseni. :DDD

Ezt a szánalmas próbálkozást. :DDD


Ha távolodna, akkro a fényforrást a végén is képes lennél látni, mivel nincs semmi a kamera és a fényforrás között, ahogy a csillagokat is látod.

Ezzel szemben a felvétel végén tökéletesen látszik, ahogy eltűnik a horizonton a Nap, mivel "lebukik a Föld alá".

2022. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
Orbán mukltiknak az embere. Miért lenne háttérhatalom ellenes???
2022. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
0%

Utána tudsz keresni, akkor minek küldjek linket én? Ha te akarod megtudni akkor miért nem nézel utána te? Mindig válaszolok a te "érveidre.

Chemtrail-el kapcsolatban elszólták sokszor magukat a pilóták, adok egy videót de csak a te kedvedért.

[link]


Ha a nap olyan hihetetlenül messze van akkor miért lesz a nagy napból vagy 20x kisebb? Erre kérek választ!:D

Ez egy soha meg nem dönthető bizonyíték, több nem is kellene. De megmagyarázni kitalált hülyeséggel akármit meg lehet.

150 millió távolságnál rohadtul nem látszódna ekkora méret különbség ha változik a nap helyzete a látóterünkben (függetlenül attól hogy a nap vagy a Föld mozog)


Nem, nem lennél képes látni mivel ami távolodik azt egyre kisebbnek látod, majd a végén pedig eltűnik számodra (a néző számára).

Ugyanez a szituáció amikor pl. hegyektől vagy csak szimplán egy fától, legyen az akármi, eltávolodsz.


"Mivel ha magyaráznod kell, akkor hazudsz."

Itt mire gondoltál? Ezt rád értettem meg mindenkire aki mindenre tud magyarázatokat adni, ami egyértelműen igaz arra is.


Annyi a probléma hogy laposföldre sokkal de sokkal több bizonyíték van + azok ezerszer is hihetőbbek.

Igazából csak ennyi. :D

2022. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis kamu website. A nap meg nem távolodik, hanem a lenyugváskor a másképp szűri a nap
2022. aug. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
Sugarakat a légkör.
2022. aug. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!