Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormány miért tagadja a...

A kormány miért tagadja a chemtrail létezését?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre nagyobb chemtraileket látni az égen. Videórta is vettem néhányat ahogy a csíkból lassan egy felhő szerű valamivé alakul át és órákig ott marad az égen, illetve nagy felbontású minőségi kamerával nagyon rá zoomolva látható az is, hogy valami szemcsés anyag is van benne. Ez biztos, hogy nem sima kondenz csík. Régen is voltak repülőgépek, Boeing-ek, Grippen-ek,stb, de azok nem ilyen csíkokat generáltak. A nemzetközi kormányok és a WHO megértem miért tagadják ezt, de azt, hogy az állítólagosan nyugat és háttérhatalom ellenes Orbán miért tagadja, azt már kevésbé értem. Talán nem beszélhet róla mert köti valamilyen nemzetközi egyezmény?

2022. aug. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
57%
A skrizofénia alap tünetei: Üldözési mánia,téveszmék képzése, elferdített valóság, képtelen történetek ufókról, laposföldről, és egyéb összeesküvés elméletekről.Volt egy ilyen haverom, fizettünk neki hárman vérvizsgálatokat magánlaborokban, s nem találtak nehézfémeket a szervezetében,de az ilyen embereket nem lehet meggyőzni, mert a betegségük erősebb,én azt javaslom, addig menj orvoshoz, amíg nem késő, mert mindenkit el fogsz veszíteni magad körül, és ezért csak te leszel a hibás, aki pedig téged igazol a chemtrail csikjaidban, az is beteg, vagy csak jót akar mulatni rajtad! Egyébként meg ha lenne chemtrail csík, akkor mit tudnál tenni? Semmit, nem fogják vegyi anyagokkal elpusztítani a rabszolgáikat, így is munkaerő hiány van Europában!
2022. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
69%
71-es. Nincs jogom bírálni hogy ez kamu vagy igaz történet. Viszont olvasd el a cikkeket amiket küldtem van chemtrail és ki is mutaták a fémet a vízben..... A cikk szerint...
2022. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
54%
2022. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
59%
Ha mégegyszer pályát kellene választanom, pszihiáternek tanulnék....
2022. szept. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
54%
#75 Az a baj, hogy ezekben a chemtrail és laposföld hívőkben úgy látszik, hogy olyan szinten rögzültek ezek a sületlenségek, hogy még Freud Zsigmond se tudná őket kigyógyítani.
2022. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Persze es ezt a kormany media vagyis a propaganda is erositi

Indult a migransvalsag idejen

Akkor meg csak soros volt meg gyurcsany

Mostanra mar egy koherens tortenette es vilagfelfogassa notte ki magat

Ezt koszonhetjuk a drabik meg bogar meg a szaniszlo feleknek akik tudjak hogy ki lehet hasznalni a magyarsagban a kisebbrendusegi erzest ami parosul meg serelmi meg sertettsegi tudattal ebbol kovetkezik a magyarok sovinizmusa

A szegeny magyar nepet mindig szivatjak nyugatrol mindig kiakartak irtani minket kene nekik a karpat medence zsidok felvasarolnak mindent betelepitik a karpat medencet

Beszelgess emberekkel es rajossz hogy ezeket gondoljak

Es ebbe mar pluszban beleillesztheto a chemtrail meg klaus schwab es hasonlo elmeletek

2022. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!