Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a jobboldaliak szerint a...

Ha a jobboldaliak szerint a zsidók alsóbbrendű faj, akkor miért gondolják azt hogy ők uralják a világot?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem. A logikákukat nem értem. Ha annyira alsóbbrendűek hogyan uralnának bármit is?

2022. aug. 16. 17:50
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Egyes magyar vidéken is hallani olyat, hogy a fiú születik, akkor ember született, ha lány akkor meg le sajnálóan lányt mondanak..
2022. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
#40 kivolt az a zsidó író?
2022. aug. 19. 10:26
 43/59 anonim ***** válasza:
62%
40-es keveri a szezont a fazonnal. Azt, hogy a nők nem emberek, az iszlám bizonyos irányzatai állitják.
2022. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
66%
Meg a magyar vidéken is megvannak a jellemzők: Fehér cseléden a fiú gyermek emberezésig.... meg mikor csak lány gyermekes szülők fiamozzák a lányukat... vagy ilyet nem hallottál? Érdekes....
2022. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
52%
40-es vagyok és nem keverék semmit semmivel. Van egy könyv, amit egy zsidó pszichológus írt és arról sz hogy a nők miért nem számítanak embernek. De ha elolvasod a Talmudot (ami kézi könyv a bibliához) rájössz hogy a zsidók senkit nem tartottak embernek aki nem zsidó.
2022. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
75%

45-ös akkor már meg van miért van ez....


Annó voltam 2011-13 környékén pár alternatív ősmagyarság elméletet oktató fiatallal, akik barbároknak nevezték a magyarságon kívüli népet és a föld első civilizációjának nevezték magukat, de ezt másoktól is hallottam már, hogy Magyarországon a Pilisben van a szívcsakra meg még ilyen marhaságokat, ami nem csak magyar származásúként véltem nevetségesnek, hanem lengyelként, oroszként, litvánként is..


A másik, hogy a magyarok is hasonlóan állnak más népekhez... hallgasd meg egyes magyar átlag sztereotípiáit... meg, hogy szerinte a nők mit érdemelnek meg... hát eléggé elszomorító....

2022. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
46- ez az egész csak a Magyarság lejáratását szolgája
2022. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%

Miért tartanánk a zsidókat alsóbb rendűnek? Ők a választott nép.


Miért irányítanák ők az egész világot?

2022. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

Otto Weininger zsidó származású író filozofál arról, hogy a nők nem emberek. Tessék itt a könyv.

[link]

2022. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Ha van köny aminek nem szabadna léteznie akkor az ez. A világ 2. Legdurvább könyve a Mein Kampf után.

Egyébként az az érdekes hogy a nőket és a zsidókat is lenezi benne, elég antiszemita írás, ennek ellenére ő maga is zsidó volt.

2022. aug. 19. 22:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!