Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a jobboldaliak szerint a...

Ha a jobboldaliak szerint a zsidók alsóbbrendű faj, akkor miért gondolják azt hogy ők uralják a világot?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem. A logikákukat nem értem. Ha annyira alsóbbrendűek hogyan uralnának bármit is?

2022. aug. 16. 17:50
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
89%
Avraham Stern saját világnézetét Mussolini olasz fasizmusából dolgozta át. Az ő nézeteit vallotta a nemrégiben eltávozott Meir Kahane rabbi is. Szerintem ők eléggé konzervatívok, meg nacionalisták voltak...
2022. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Ez elég könnyű kérdés. A nácik szerint a zsidók származásilag és gonoszságuk miatt alsóbbrendűek. Ahogy egy sorozatgyilkos is. Hiába van annak hatalma, hiába végez 100 emberrel, alsóbbrendű, megsemmisítendő, mert gonosz. A hatalmuk tehát a legnagyobb, de épp a gonoszság, gátlástalanság, nácizmus miatt. Hiába uralják a palesztinokat, hiába vezették a kommunizmust, kiirtva 100 millió embert, ettől még gonoszak.
2022. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
62%
Sztálin milyen származású is volt? Grúz esetleg apja miatt oszét származást is vélnek feltételezni.. és mit csinált Sztálin Hitler után 1-4 évvel? Ő is próbálta előbb túlélő zsidóság vezetőit deportálni vagy kivégezni, majd utána zsidó származású orvosokat likvidálni..
2022. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
53%
A zsidóságnak tehát a hatalma nagy, ez tény. De a nácik szerint biológiailag, lelkileg, erkölcsileg mégis alsóbbrendűek, szinte nem is emberek. (Egyébként ők felsőbbrendűnek mondják magukat, éppen furcsa, rasszista erkölcsük miatt.) Egyébként fizikailag is elég érdekesek. Sokszor felismerhetőek furcsa kinézetükről, pl. a vallásosak, vagy a hihetetlenül nagy szem, göndör fekete haj, nem túl esztétikus világosvörös haj, stb. A test és a lélek is összefügg, elképesztően ritka pl. náluk az asszimiláció, belsőleg hasonlóak sok esetben, pl.nagy a hatalmuk, jók a kommunikációs képességeik, furcsa az erkölcsük, összetartanak más népekkel szemben. Gyakorlatilag nemigen asszimilálhatóak semmilyen módszerrel, mindegy, milyen közegben szocializálódtak. Ahogy Széchenyi mondta, az isten sem veri ki belőlük a származásukat.
2022. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Ja szóval az összetartás bűn.... akkor már értem miért erény házmesternek lenni... és feljelenteni a szomszédokat, meg perlekedni évszázadon át mint ahogy a magyarok tették, meg majdnem kiskirályságokra esett szét a Magyar Királyság az Árpád-ház kihalása után... igazán ideális...
2022. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
53%
55, összetartanak más népekkel SZEMBEN. A normális összetartás nem károsít meg más népbelieket, a zsidó összetartás azonban távolról sem ilyen. Képesek pl. benyomni egy zsidót faji alapon egy goj helyére, egy olyat is, akit nem is ismertek addig. Tehát szélsőségesen soviniszták, úgymond nácik. Mi magyarok pl. nem így tartunk össze. De az is érdekes, mikor ők parancsolgatnak egy idegen országban, hogy az ottani nép mit tehet, vagy átveszik az ország vezetését, és a nép ellen vezetik, mint Kun Béláék. Na, más népek nem ilyenek.
2022. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
62%

56-os akkor magyarázd már el nekem, hogy nekem volt zsidó főnököm, és mikor call-centeres értékesítőként dolgoztam, és nagyon megdicsért, ha jó eladást csináltam.


Akkor esti képzésen együtt jártam egy tőlem idősebb Miskolcról Debrecenbe költözött nővel, aki történetesen a Debreceni Zsinagógának volt a projektmanagere, ilyen turizmussal kapcsolatos dolgokat csinált, és mesélte, hogy a rabbi mondta neki, hogy te tökéletes jelölt lennél, ha nem lennél nő, nem lennél nem vallásos és ha zsidó lennél...


Egyébként azt is hozzá tette, hogy a zsidók összetartása csak egy legenda, gyakorlatban semmi ilyesmit nem látott... nevetett ezen mikor felvetettem....

2022. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:

Ezt akartam kerdezni csak nem birtam megfogalmazni

[link]

Ezt az ellentmondást

2022. nov. 18. 21:24
 59/59 A kérdező kommentje:

Rossz link

Ez

[link]

Pontosan erről veszélek

2022. nov. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!