Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz a nagy tüzijátékozássa...

Mi lesz a nagy tüzijátékozással ha vihar lesz szombaton?

Figyelt kérdés
:D
2022. aug. 17. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Átfújja őket a szlovákokhoz, és másnap leadják, hogy a náci Orbán tüzijátékokkal támadta meg Szlovákiát.
2022. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem többen várják az esőt a hőség miatt, mint a tűzijátékot.
2022. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Azt már sajnos tudjuk, hogy milyen az, amikor szoci kormány alatt viharban tartanak tűzijátékot: 5 halott, több száz sérült (2006).
2022. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az egy remek plot twist ennek a storynak a végére
2022. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Mondjuk az eredeti kérdésre adott válaszra én is kíváncsi lennék.


Ha nem tartják meg a tüzijátékot, az állítólag drágább lenne, mint ha fellőnék őket. Ha megtartanák, de az eső miatt nem tartják meg az most olcsóbb, vagy drágább?

2022. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tartják most meg akkor átteszik más időpontra. 2002-ben volt ilyen augusztus 20-án nem volt lett helyette augusztus 31.-én.
2022. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Senkit nem érdekel, - mert ez is egy piszkos üzlet, amit tűzön-vízen keresztül keresztül fog vinni a disznó, aki nyer ezen! -Költse a leszármazottjainak temetésére a hasznát az illető az utolsó buznyákig!
2022. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!