Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb politikával kapcsolatos vicceskedés minimum erőltetett, kényszeres és kínos?

Figyelt kérdés

Ha nem szánalmas. A legfőbb probléma pedig: Nem vicces.


Mindenki látott már ilyen felhasználót (pl. plebbiten, itt, bármilyen kommentmezőben) vagy ismerőst (mondjuk facebookon) aki valamilyen ismeretlen erőtől vezérelve leírja az általa szellemesnek ítélt, de valójában végtelenül klisés és visszatetsző humorizálását.


Plusz, vagyis mínusz pont ha az aktuális témához nincs közvetlen köze de nem tudja megállni az illető.



2022. szept. 17. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A politika olyan téma amelyből lehetetlen olyan viccet csinálni, hogy az mindenkinek megfeleljen.


Általában ha valaki viccet csinál egy bizonyos pártból vagy ideológiából amivel Jóska egyet ért akkor elég nagy az esélye annak, hogy Jóska nem fog nevetni a viccen hanem erőltetnek fogja tartani.


Ez így működik.

2022. szept. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nekem ideológiától függetlenül kb. mindegyik politikai vicc kínos. Lehet egyéni szocprobléma, főleg akkor jelentkezik ha hiányt tapasztalok a poszt realitásában.
2022. szept. 17. 01:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Erre mondják, hogy nem vagyunk egyformán összerakva, bár nem tudom, hogy milyen politikai viccekkel talàlkozol, lehet ha látnám arra én is azt mondanám, hogy erőltetett.
2022. szept. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azon a viccen én szakadtam amikor a bárpultos robot csak akkor szolgál ki ha mondasz neki először egy iq számot.
2022. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te ezt azért gondolhatod, mert az agyadra megy lassan hogy mindenki ezt a tróger, hazaáruló, tolvaj O1G-t hajtja állandóan. Már nem sokáig kell hallgatnod. Megy lölőkével együtt a sittre! :) Ez nem vicc!
2022. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!