Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Népszámlálásnál hogy tudom...

Népszámlálásnál hogy tudom ezt ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom amiben bérlők laknak, megbeszéltem a bérlővel, hogy kérdezőbiztost beengedik, és úgy lesznek megszámlálva, egy idős nő a bérlő a szellemileg visszamaradott fiával, a nő a mosógépet is alig tudja beindítani, nemhogy számítógépet használjon,ezért a kérdezőbiztos az egyetlen megoldás. Én online nem tudom külön a lakásra kitölteni, mert ha beírom hogy ketten laknak a lakásban, akkor a személyekre is ki kéne töltenem. Viszont ha nem enegedik be a kérdezőbiztost, a lakásra sem lesz kitöltve, és akkor engem megbüntethetnek mint a lakás tulaját. Tudom ezt valahogy ellenőrizni, hogy valóban válaszoltak a kérdezőbiztosnak, vagyis hogy a lakásom szerepel-e már a rendszerben? (nyilván majd akkor ellenőrizném ha már lement a kérdezőbiztosos kör is,november 20 után)
2022. okt. 6. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megoldás, hogy elmész, és online kitöltöd velük? És nem kell azon agyalnod, hogy minden rendben van e.
2022. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

írhatsz esetleg emailt az ingyenes email címre vagy felhírhatod a népszámlálásos kshs telefont. kint vannak a honlapon az elérhetőség


egyébként a bünti személyre szól, midnenkinek ki kell töltenie. h te kitöltötted akkor minden szuper

2022. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!