Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem töltöm ki online a...

Ha nem töltöm ki online a népszámlálást egyből kapok bírságot?

Figyelt kérdés

Hibába ütköztem a kitöltés során, és nem tudom normálisan kitölteni.

(Már írtam e-mailt ezzel kapcsolatban, remélem válaszolnak!)


Tudom, hogy az online kitöltési időszak vége utána kiküldenek egy számlálóbiztost, de nagyon félek, hogy egyből kapok bírságot is.


Szerintetek hogy lesz? Mit kéne csináljak? Félek!



2022. okt. 15. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem muszály beengedni a számlálóbiztos amúgy, ajtó előtt vagy a kerítésnél lehet ezt rendezni.
2022. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van bajom, hogy bent vannak. Szívesen adok kávét stb. Csak nyűg, hogy válaszolgatni kell. :(
2022. okt. 18. 00:38
 13/14 hosszúhajú ***** válasza:
100%
NEM! népszámláló vagyok. az emberek egyharmada töltötte ki neten. most kezdünk személyesen. ha nem találunk ott három alkalommal se, minden egyes alkalommal értesítőt hagyunk. ha nem reagálsz rá november 20-ig és utána sem vagy hajlandó személyesen bemenni az önkormányzatra, hogy adatot szolgáltass és megtagadod, akkor bírságolnak.
2022. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 hosszúhajú ***** válasza:
100%
és a netes kitöltés csak egy lehetőség volt, az élt vele aki akart, ne aggódj! :)
2022. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!