Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg a nyugatot...

Miért nem értik meg a nyugatot majmoló emberek hogy nálunk nincs halloween hanem mindenszentek van?

Figyelt kérdés

Ez is azér van mert a sok gagyi nyugati sorozat kimossa az agyukat.

Na nálunk ezért nézhetik a gyerkőcök csak a magyar népmeséket


2022. okt. 27. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt az van, amit ünneplünk. Mivel mi ünnepeljük a hallowent, így van ez is Magyarországon. Bocs ha összetörtem a világképed.
2022. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem értik meg a keresztény emberek, hogy nálunk ateizmus van, nem a gyökér babonájuk?


Na, ez ugyanaz. Azért, mert nálad ez van, másnál még lehet tök más. Én is ateista vagyok, de nem bsztatlak azzal, ha mondjuk te tartod a böjtöt. Magánügy, te se pofázz bele, én mit tartok meg. Nálunk van halloween.

2022. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés direkt provokáció. Teljesen egyértelmű trollkodás. Így érdemi választ nem érdemel.
2022. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindenszentek nemcsak itt van, hanem "Nyugaton" is, viszont sem ott, sem itt nem esik egy napra a két dolog.

Ülj le, egyes.

2022. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretik átvenni a vidám szokásokat, szemben a “3 napig forduljunk magunkba és ne is mosolyogjunk” hagyománnyal. Szerintem a keresztény kultúra nagyon rosszul áll a halál témájához, meg úgy elég sokmindenhez. Inkább ünnepelni kéne, mint ahogy a mexikóiak is teszik, nem bedepizni tőle, mikor ez egy természetes dolog. Ha nagy ritkán elmegyek templomba, ott is ez van: siránkozás, csendben ülés, és az emberek emlékeztetése arra, hogy mennyire bűnösek és rosszak. Hát, lenne mit dolgozni azon, hogy pozitívabb legyen ez az egész légkör.
2022. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Igazából a Mindenszenteknek örömünnepnek kellene lennie a katolikus egyház szerint. Savonarola helyett ajánlom a jezsuitákat.
2022. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!