Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kulturharc csak azért van,...

A kulturharc csak azért van, hogy elterelje a figyelmet a fontosabb problémákról?

Figyelt kérdés

Az egész lmbtqs, woke-os, BLM-es, feminista, rasszista, metoos stb. problematika kört állítom azért találták ki, hogy elterelje az emberek gondolatait az alapvető problémákról amik mindig is mozgatták, amik mindig érdekelték, amik tényleg mindenkire hatnak, mint pl. a gazdasági egyenlőtlenségek, igazságtalanságok, kizsákmányolás, az egyszerű emberek, munkások jogai stb.


Régen a baloldal is valódi problémák körül politizált, biztos vagyok benne, hogy a multik, bankárok, gazdag fejesek, tehát az elit kilóra megvette őket, hogy ne a kapitalizmus, globalizmus kritikája legyen a fősodratú.



2022. nov. 25. 17:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
8%
Nem, ez a kulturális marxizmus, kommunizmus miatt van. A komcsik módosították a kommunizmust, mert ezt még beveszik az emberek. Most nem kulákok vannak, hanem rémisztő fehér, keresztény férfi képződmények, akik elnyomják a kisebbségeket.
2022. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"9-es nevetséges hogy a degeneráltságokat összekapcsoljátok a jóléttel, Németország pl. Hitler idején is qrva gazdag volt, mint ma, nehogy azt hidd hogy a libsiségen múlik mennyire gazdag egy ország."


Nevetséges hogy nem érted amit írok.


Honnan vetted hogy azt mondom hogy a libsiken mulik ez?


Én azt mondom hogy a nagy jó lét és szabadság meg béke közt, elöjöttek ezek. Ez van ha valakinek sok a szabad ideje.

2022. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
11-es de jól profitál ebből a kuruc oldal is, ne tagadjuk, mind2 oldal élvezi ezt a szituációt, az tény hogy balról kezdték, de ez a mai "harc" különbözik a régi kommunisták harcától, régen valós problémákra tapintottak rá, nagyon rosszul, most kamu problémákat kreálnak és nem alulról jön a dolog, hanem felülről nyomják le az ember torkán.
2022. nov. 25. 18:00
 14/37 A kérdező kommentje:

"Honnan vetted hogy azt mondom hogy a libsiken mulik ez?"


Onnan hogy felhoztam egy ellenpéldát, Katart és egyből elvitattad, azt sugallva hogy csak nyugaton van jólét. Katarban csak a bevándorló munkásoknak szar egyébként, persze ez nem érdekli annyira a baloldalt.

2022. nov. 25. 18:03
 15/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

De nem érted, Jólét és még a szabadság meg a béke.


Ezek a tényezők kellenek hogy az emberek ilyen ügyekkel foglalkozzanak ilyen szinten.

2022. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
#11 a komcsik módosítottak valóban, most az ellenkező oldalnak hirdetik magukat, ugyanazt csinálják mint régebben, kulák az nincs viszont nyugati érdekeket szolgáló lipsy az van, meg nemzethy minden, de ezeket leszámítva szinte pontosan ugyanaz ami régen volt, ideértve a szovjetunióval való elvtársi csókolózást
2022. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Tehát Drakula vagy Ahmed azt állítod hogy nyugaton az emberek maguk találták ki ezeket unalmukban és az elit max haszonélvezője ennek? Nehéz ezt elhinni, de nem tudom, ezt csak akkor tudnám, ha ott nőttem volna fel. Mindenesetre ha ez egy organikus dolog, akkor is bebizobyosodott sokadjára hogy nem lehet az emberek torkán lenyomni, ugyanúgy ahogy a demokráciát sem a közel keleten, ehhez el kell jutni természetes folyamat útján. Bár mondom én erősen megkérdőjelezem, hogy ez akár nyugaton is egy alulról építkező mozgalom lenne.
2022. nov. 25. 18:11
 18/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, az igaz, hogy a politikusok gyakran csak elterelik a figyelmet az ilyen témákkal. Jobb is, bal is. De ezek a kulturmarxista témák tudatosak már régóta. Aztán persze erre rárepül a politika is.
2022. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Tehát Drakula vagy Ahmed azt állítod hogy nyugaton az emberek maguk találták ki ezeket unalmukban és az elit max haszonélvezője ennek?"


Pontosan!


A szexuális zaklatás a fönök részéről régóta létezik, viszont a nők nagyobb problémákkal áltak szembe igy azokkal foglalkoztak elöször.


Ugyan ugy a melegeknél. Régen azért dolgoztak hogy ne "gyogyitsák" őket. Nem a házassággal voltak el foglalva.

2022. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

"Ugyan ugy a melegeknél. Régen azért dolgoztak hogy ne "gyogyitsák" őket. Nem a házassággal voltak el foglalva."


Nekem nincs problémám azokkal a fajta jogkiterjesztésekkel amik másoknak nem ártanak, pl. felőlem melegedhet mindenki, hazasodhat stb. ilyen szempontból liberális vagyok, az viszont hogy kvótákat állítunk fel és pl. egy rendezőnek megparancsoljuk hogy a filmjében legyen 2 meleg, ha akarja ha nem és ennek rovására mások sérelmet szenvednek, nem ugyanaz a dolog (az hogy a rendező függetlenül mindenkitől az összes karaktert melegnek azzal semmi gondom nincs félre értés ne essék, értsük a különbséget). Az a baj hogy ott tartunk néhány dologban, hogy már nem liberalizaciorol van szó, hanem kőkemény fasizmusba megy át a dolog a másik oldalról és mi lesz még, hol lesz az hogy elég? Ez az amivel én szemben nagyon tartózkodó vagyok, nem a liberalizmusra, a fasizmusra, ami nem a jobboldalrol fenyeget engem.

2022. nov. 25. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!