Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kulturharc csak azért van,...

A kulturharc csak azért van, hogy elterelje a figyelmet a fontosabb problémákról?

Figyelt kérdés

Az egész lmbtqs, woke-os, BLM-es, feminista, rasszista, metoos stb. problematika kört állítom azért találták ki, hogy elterelje az emberek gondolatait az alapvető problémákról amik mindig is mozgatták, amik mindig érdekelték, amik tényleg mindenkire hatnak, mint pl. a gazdasági egyenlőtlenségek, igazságtalanságok, kizsákmányolás, az egyszerű emberek, munkások jogai stb.


Régen a baloldal is valódi problémák körül politizált, biztos vagyok benne, hogy a multik, bankárok, gazdag fejesek, tehát az elit kilóra megvette őket, hogy ne a kapitalizmus, globalizmus kritikája legyen a fősodratú.



2022. nov. 25. 17:28
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Kit érdekel hogy zsidó vagy, vagy nem, ezek szerint az ha annyira magadra veszed, de ne itt éld ki a holokauszt sérültségedet, a fajtádat nem a zsidóságra értettem, hanem az embertipusodra, amely a számára nem tetsző véleménnyel bírót megpróbálja lejaratni, igy a véleményét örökre irrelevánssá tenni azzal, hogy beskatulyazza valamelyik démoni "dobozba" (rasszista, fasiszta, náci, himsoviniszta, homofob, konteos, laposföldes, gyikemberes stb.)
2022. nov. 25. 20:30
 32/37 A kérdező kommentje:
Drakula_VAGY_Ahmed kösz de látod el is érte a célját, nem jött több komment, mindig széttrollkodják a komolyabb kérdéseket, kezdek belefáradni.
2022. nov. 25. 20:34
 33/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
Hát ja.
2022. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Jézusom, tesa, relax, csak vicc volt. Csak húzlak.
2022. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a sérült, már ne hari. Egyből ugrasz mindenre. Nyugi már.
2022. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Jól van! Jól van. Lebuktam. Internacionalista-sorosista-lmbtq-liberálfasiszta-wokeista-BLM-globalista-kultúrmarxista ügynök vagyok bazmeg, Biden, Soros és Rockefeller pénzel! Elnézést!!! Nem akartam megzavarni a magasröptű beszélgetést! Már el is tűntem. Nyugi, tesó. Relax! Nyugszik. Nyugalom!
2022. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

'a "fajtád" alatt nem a zsidóságra gndolt hanem az olyanokra akik egy kérdést tökre a másik írányba visznek, nem a válaszhoz'



Létezik egy külön ilyen faj? Ezt nem is tudtam. A 'kérdéstmásiránybavivő" faj. Érdekes.

2022. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!