Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kulturharc csak azért van,...

A kulturharc csak azért van, hogy elterelje a figyelmet a fontosabb problémákról?

Figyelt kérdés

Az egész lmbtqs, woke-os, BLM-es, feminista, rasszista, metoos stb. problematika kört állítom azért találták ki, hogy elterelje az emberek gondolatait az alapvető problémákról amik mindig is mozgatták, amik mindig érdekelték, amik tényleg mindenkire hatnak, mint pl. a gazdasági egyenlőtlenségek, igazságtalanságok, kizsákmányolás, az egyszerű emberek, munkások jogai stb.


Régen a baloldal is valódi problémák körül politizált, biztos vagyok benne, hogy a multik, bankárok, gazdag fejesek, tehát az elit kilóra megvette őket, hogy ne a kapitalizmus, globalizmus kritikája legyen a fősodratú.



2022. nov. 25. 17:28
1 2 3 4
 21/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Ja én is ezen a véleményen vagyok.


A meleg házasságot csak példa ként hoztam.

2022. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
46%

"Németország pl. Hitler idején is qrva gazdag volt, mint ma, nehogy azt hidd hogy a libsiségen múlik mennyire gazdag egy ország"


Faxt volt qrva gazdag, hatalmas gazdasági válság volt, munkanélküliség, elvesztett világháború, versailles-i béke, kártérítések fizetése stb. Egy olyan demagóg populista, mint Hitler is csak azért tudott felkapaszkodni a hatalomba, mert az egyébiránt vitathatatlan szónoki képességeivel, karizmájával sikerült meggyőzni a németséget arról, hogy kihúzza őket a mélységes slamasztikából. A következmények ismertek.

2022. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

22-es miután Hitler hatalomra jutott kijöttek a válságból, nem volt már jóvátétel, építették az autópályákat, a hadiipart, megszűnt a munkanélküliség stb.

De ne tereljük erre a témát.

2022. nov. 25. 18:53
 24/37 anonim ***** válasza:
46%
#24 Na ja. Csak utána meg kirobbantotta a 2. világháborút. Dehát az apróság, említésre se érdemes.
2022. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
2022. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Ne tereljük már el a témát a nácikra, tudjuk hogy maga a sátán birodalmát hozták létre, mindenben gonoszak, rosszak, szarok, ezt fixen kihozza mindig egy holokauszt sérült történész.
2022. nov. 25. 19:10
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem inkább te vagy a sérült? Háttérhatalom, gyíkemberek, zsidó szabadkőműves világösszeesküvés? Hitler pedig a megváltó?
2022. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Mr. Curious direkt offolod a kérdésem, húzzál máshova nácizni, nem védem a nácikat, de kritikus vagyok a róluk alkotott képről, nem kéne történelmet hamisitani, csak azért mert utáljuk őket.


"Háttérhatalom, gyíkemberek, zsidó szabadkőműves világösszeesküvés? Hitler pedig a megváltó?"


Miről beszélsz? Próbálsz hiteltelenné tenni, beskatulyazni, ismerem a fajtád.

2022. nov. 25. 19:21
 29/37 anonim ***** válasza:
Ismered a "fajtámat"? Na, elkezdődött a zsidózás
2022. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Mr, hadjad már csak rossz példát hozott mert nem ismerte teljes mértékben a történelmet.


Adtól még a kérdés teljesen érthető.


És ne eröltesd a náci szálat, a "fajtád" alatt nem a zsidóságra gndolt hanem az olyanokra akik egy kérdést tökre a másik írányba visznek, nem a válaszhoz.

2022. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!