Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg hangot kell adni a...

Tényleg hangot kell adni a magukat jobboldali nemzetinek nevező, de valójában autoriter rendszereket kedvelő embereknek? Nem ők veszélyeztetik a szólásszabadságot?

Figyelt kérdés

Előbb néztem dokumentumfilmet az HBO Maxon Navalnijról és ez hozta ki belőlem ezt a kérdést. Amikor megmérgezték és telefonon lebuktatták az egyik elkövetőt akkoriban nem foglalkoztam ezekkel a hírekkel, most lettem képbe a történésekkel. Eddig is undort éreztem a Putyin rendszere ellen, főként a háború hozta ki ezt belőlem, és most hogy megnéztem ezt a dokumentumfilmet még nagyobb undor fogott el a putyini rendszer miatt és még inkább kritikusabb lettem a magyar kormánnyal, hogy onnan vettek át mintákat amit az M1 alkalmaz nap, mint nap.


Azon gondolkodom, hogy az ilyen vadhajtások nevű szennyportál sír a cenzúra miatt, mert a facebook oldalukat törölték, de a szeretett putyini rendszerük folyamatosan alkalmazza a cenzúrát és potenciális ellenzékieket mérgeznek meg, hogy az ilyen putyinbarát nyugatellenes hangok amik szerintem veszélyeztetik a szólásszabadságot tényleg adni kell tereket nekik? Amúgy is általában a tanulatlan, alacsony végzettségű világhoz nem értő idióták globalistáznak, Sorosoznak, migránsoznak tényleg jót teszünk azzal, hogy hangot adunk nekik? Tudom jól, hogy nyugat se hibátlan, több sebből vérzik, mivel emberek alkotják a nyugati társadalmat és az emberek nem tökéletesek, de az, hogy teret engedünk a putyini autoriter szólásszabadság ellenes hangoknak az miért jó nekünk? Mi van akkor, hogyha a fake news ellen alkotnak cenzúrát és mondjuk egy eldugott zárt pincébén osztják meg a nyugatellenes gondolatukat és nem a széles közönségnek? Örülök annak, hogy az EU is elkezdte féken tartani a magyar kormányt, mert az EU az egyik bűne az, hogy hagyták kiépülni ezt a rendszer így, mert kiszolgálta a német nagyvállalatokat ami jól jött nekik, de mivel jött ez a háború így az EU végre nem csak gazdasági szempotokat néz, és talán az EU fogja elhozni azt a nyugatias demokráciát hozzánk ami már régóta kellene.


Persze lehet tévedek és a putyinista hangok nem okoznak akkora kárt amekkorát gondolok, de a propaganda sajnos működik mindenhol, ami minden csak nem szólásszabadság.


2022. dec. 3. 09:37
 1/7 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Hát ha szeretnéd a kommunista 3T-é rendszerezését (Tiltott, türhető, támogatott) akkor ok.


Bár meg jegyzem hogy ezzel nagyon szabad kezet adunk a vezetőségnek hogy tilthassanak véleményeket. Azt itt is lesz egy török sajtó törvény féle.


Én személyesen támogatom az efféle diktaturikus lépéseket, de én eleve agybajos jobber vagyok, ha a liberális demokráciát akarod ilyesmivel védeni akkor szólnék hogy igazábol ezzel fogod elpusztitani.

2022. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát nézd, az USA-ban mindenféle elb-szott idióta g-cik számára biztosított a szólásszabadság, nincsenek betiltva eszmék, se jelképek, se semmi, egészen konkrét náci párt is létezik.


És mégis egy jól működő demokrácia.

Mert az amerikai nép ilyen.


Szóval én azt mondom, hogy minden nép olyan rendszerben él, amilyet megérdemel magának, a retardált magyarok is pont azt érdemlik, ami most van, egy ilyen kádárista komcsi puha diktatúrát.

2022. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Tipikus agymosott az,aki a HBO-n probál objektívitásra találni.
2022. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező! Csak az éremnek 2 oldala szokott lenni. A CIA ténykedésének is nézzél utána azért. Csak hogy teljes legyen a kép. A világ nem feket és fehér.
2022. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Százszor inkább CIA, mint KGB. Tudom, hogy nem minden fekete fehér, de sokkal inkább a nyugat, mindenféle hibáival együtt, mint USA háborúi azokat is elítélem, minthogy orosz, kínai és egyéb autoriter rendszerek terjedjenek.


#3 Nem is tudom ki az agymosott.

2022. dec. 3. 14:04
 6/7 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Hát a CIA és a KGB közt nincsen különbség.


Amerika és oroszország közt van, de a titkos szolgálataik közt nincsen.

2022. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, hangot kell adni, mert különben liberális diktatúrában fogunk élni, ahol minden elmebeteg döntésüket le kell nyelni. De ha így gondolkodnak, hogy szerintük csak nekik lehessen joguk szólni, akkor ne csodálkozzanak, ha mi meg majd tőlük akarjuk elvenni a jogot a szólásra. Már így is túlságosan el vannak nyomva a jobboldali vélemények nyugaton, mert a liberálisok kezében van a média, és a közösségi oldalakat is az ő érdekükben cenzúrázzák.
2022. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!