Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy nyolcadi...

Szerintetek lehet egy nyolcadik kontinenst alapítani?

Figyelt kérdés

sziasztok. Tudom idióta kérdés, de azt szeeetném kérdezni tőletek, hogy szerintetek, lehet-e egy lakatlan szigetből egy új kontinenst alapítani?


Tehát tételezzük fel, hogy van egy nagyon okos ember, aki egész életét arra áldozza, hogy jogot és a politikához kapcsolódó tantárgyakat tanulja, és felmerül egy olyan ötlet, hogy teljesen törvényesen keres egy lakatlan szigetet, és úgy dönt, hogy embereket telepít oda, akik segítségével epítkezésekbe kezd, és pár év munkálat után egy lakható környezetet alakítanak ki. Ezt lehet törvényesen 8.-ik kontinensnek nevezni? Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről, és kérlek szépen titeket, hogy a negatív válaszokat mellőzzétek, hisz ez egy elég érdekes téma (szerintem).



#alapítás #8.kontinens
2023. febr. 7. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Törvényesen, ez nem törvényen múlik.
2023. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés rá az esély.
2023. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvan határozva hogy mi számít Kontinensnek elárulok egy titkot egy lakatlan sziget az nem, hiába telepítessz oda embereket attól az még csak egy sziget lesz nem véletlenül ez a neve. Kontinenst maximum mesterségesen lehetne létrehozni óriási munka és erőfeszítés árán, nézd meg Dubaiban a Pálmafa szigetek mi pénzbe kerültek, de ha lenne is ember akinek van erre pénze és erőforrása akkor sem lehet csak úgy kontinenst létrehozni hiszen ki tudja milyen éghajlat változást és természet károsító hatást hozna létre, az egész világ hozzájárulása kéne, azt meg kötve hiszem hogy megkapná, mikor országok területéről nem születik megegyezés, szóval nem jelenleg ez szinte elképzelhetetlen vagy inkább annyi az esély rá mint arra hogy holnap felrobban magától a nap vagyis olyan 0,000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 százalék valószínűleg mégtöbb nullát kéne írni de szerintem így is láthatod mennyire reális a kérdésed
2023. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit te leírtál, az egy esetleges államalapítás forgatókönyve, nem egy kontinensé. A kontinens egy földrajzi fogalom, nem jogi, vagy politikai.
2023. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tudom idióta kérdés, de azt szeeetném kérdezni tőletek, hogy szerintetek, lehet-e egy lakatlan szigetből egy új kontinenst alapítani?"

Igen, idióta a kérdés.

Pont azért hívják az egyiket szigetnek a másikat meg kontinensnek, mert azok. Nem "alapítják" a kontinenst, az vagy kontinens vagy sziget. Az utóbbi kicsi, az előbbi meg nagy. Pont.

Majd ha találsz egy nyolcadik kontinenst akkor nem kell alapítanod, csak be kell mutatnod, hogy tessék, ez itt egy új kontinens és senki nem fog veled vitázni, hogy még nem is alapítottad meg.

Segítek kicsit, ez olyan, mint az autó meg a busz. Attól mert mindkettő jármű, még külön bejegyzés meg bármi nélkül is simán csak ránézésre eldől, hogy az egyik csak autó a másik meg már busz. Bármivel is próbálkozol, egy autót nem fognak busznak nevezni - mert nem az.

2023. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!