Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Önök szerint/szerintetek ez a...

Árokpart kérdése:

Önök szerint/szerintetek ez a gázpisztoly a viszonylag jobbak közé tartozik?

Figyelt kérdés
Megleptem magam Karácsonyra egy egy EKOL aras Keserű Red Agent Compact gázpisztollyal. Eddig nagyon tetszik és kipróbáltam és jól is működik. Van esetleg tapasztalat akinek ilyen típusú gázpisztolya van? Hosszú élettartamú stb.?
2015. dec. 21. 22:03
 1/4 anonim válasza:
Célnak megfelel, mutatós, vízbe azért ne dobd :).
2015. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a fegyvervideó teszt filmjét róla , abba a kevés pár darab minőségi cuccba tartozik amit gyárt az EKOL . Csőszűkítőt helyezz bele , a gázt biztosabban lövi .
2015. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Kgr6BDoiiwU


A törökök közül kifejezetten elfogadható,de hogy a jobbak közé tartozzon,hát nagyon nem!

2015. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önvédelemre az öntöltő pisztolyok között az egyik legjobb választás.


Súlya relatíve kicsi.

Szánja és markolata egész vékony és nem túl hosszú maga az egész fegyver sem.

Sok patron fér bele.

Van a kakasnak biztonsági állása és a biztosítójának fesztelenítő funkciója.


Alapból revolver párti vagyok, de ha önvédelemre csak öntöltő pisztolyt tarthatnék akkor ez a konkrét fegyver a Top 3 választás között lenne.

2015. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!