Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a sok siránkozó magyar?

Mi ez a sok siránkozó magyar?

Figyelt kérdés
Én Ausztriában élek (Tirolban) és mindig megdöbbenek azon, hogy sok ausztriai/németországi magyar miképp vélekedik a Nyugat-Európai helyzetről. Véleményük szerint nem jobb a helyzet, mint Magyarországon, a bérek nem követik az áremeléseket, semmire se elég a pénzük. A lehdurvább az volt, hogy az egyik kiakadt, amiért 65 Centet(!) kellett fizetnie valamiért. Én nem tudom, hogy ők mit csinálnak, de érdekelne. Mi ketten vagyunk a barátnőmmel, fizetünk egy családi házat albérletben, van két autón, mindent meg tudunk venni magunknak, el gudunk menni nyaralni és kaját/rezsit is tudunk fizetni. És Magyarországon sokkal rosszabb a helyzet, a rokonaimnak nekem kell pénzt adni, hogy ne haljanak éhen. Mi ez a sok siránkozás és hazugság, hogy nem jobb Nyugat-Európa Magyarországnál???

2023. márc. 3. 21:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy itt is emelkedtek az árak, de a fizetések is, Magyarországon semmit nem segít az állam az embereken...
2023. márc. 3. 21:59
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Hú tényleg mekkora mélyszegénység van magyarországon, csak épp soha nincs parkolóhely a bevásárlóközpontoknál, meg még a gyári munkás parasztok is kocsival járnak dolgozni...
2023. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

2.-nál a pont!


Parkolók tele, éttermek tele, boltokban olyan sor, mintha aranyrudat osztogatnának, mindenki lábán Nájki cipő, tökömig érő kölköknél nagy Alma telefon, RéjBen napszemüvegek, fajtatiszta ebeket hoznak, milliós tetoválások, luxusautó szalonok,...

2023. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem az a boldogság, hogy mennyid van, hanem hogy mekkorák az igényid! Egy Trabanttal is lehet boldog az ember, miközben van aki a mercedesével szomorkodik mert egy frrarit akar
2023. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
A sok bohoc milyen elkeseredetten magyarazza a magyarorszagi joletet, ez mindig felvidit :D
2023. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
4. De a BMW-ben jobb sírni, mint a BKV-ben.
2023. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
6# Nem mindegy, hol érzed magad rosszul? Ha sírsz, akkor valószínűleg a béemvé sem csillapítja a fájdalmad.
2023. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
Ausztria eléggé egy szarfészek.
2023. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 árokpart ***** válasza:
91%
3-as Nem Milánóból vagy Genfből írsz? Mert nálunk ilyesmit nem láttam.
2023. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9. Budapest.
2023. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!