Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Arról miért nem esik szó az...

Arról miért nem esik szó az LMBTQ részéről, hogy rengetegen megbánják a nemváltást?

Figyelt kérdés

A Redditen egész szekciójuk van, tele olyan nők történetével, akik még csak a húszas éveikben járnak, és tinédzser korukban bele voltak nyomva a pubertásblokkolókba és a melleltávolításba, majd a nemiszervek átalakításába. Most vissza akarnak térni az eredeti nemükhöz, de már meddők, hatalmas sebhelyek vannak a mellkasukon, és csak plasztikai műtéttel érhetik el, hogy újra mellük legyen. Elkeserítő, valahogy ezekről az áldozatokról mégsem beszél a sok LMBTQ- és transzmozgalmár, pedig az ő áldozataik.


[link]



2023. ápr. 5. 21:15
 31/94 anonim ***** válasza:
11%

Hiába harcolsz, ez a dolog ellett döntve, a jelenséget csak lassítani lehet, de amilyen mértékben lassítják, olyan gyorsan, és hirtelen ölt testet.


Nincs mit tenni, téged is átfognak operálni ellenkező neművé, csak azért imádkozhatunk, hogy a folyamat során kapunk érzéstelenítőt, de minden bizonnyal az ellenállók nem kapnak.

2023. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
39%

"John te szereted a veled azonos neműeket?"


Nem, én szerencsére teljesen hetero vagyok.

2023. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként miért ilyen érzéketlen, empátiahiányos emberek a liberálisok, hogy ennyire nem érdekli őket egy ártatlan kisebbség szenvedése?"

Kerdezi ezt egy olyan, aki politikai haszonszerzesre hasznalja masok nyomorat... Undorito vagy kerdezo, a gyomrom felfordul toled.

2023. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 A kérdező kommentje:

#33: "Kerdezi ezt egy olyan, aki politikai haszonszerzesre hasznalja masok nyomorat... Undorito vagy kerdezo, a gyomrom felfordul toled."


Igen, ez rátok pontosan illik.

2023. ápr. 5. 22:56
 35/94 anonim ***** válasza:
83%
#34: Tényleg, ez az érv? "Bibibí, nem is mert TE!". Igazi nyomorult vagy aki tényleg semmi másra nem jó csak erre, hogy politikai propagandát gyárts. Ilyenkor remélem, hogy létezik a pokol mert, hogy Te ott rohadsz majd meg abban egészen biztos vagyok.
2023. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 A kérdező kommentje:
#35: Ott te meg az LMBTQ-s haverjaid rohadnak meg. Veletek ellentétben az én lelkemen nem szárad ártatlan gyerekek életének a tönkretétele. Én csak megvédeni akarom őket. Tőletek.
2023. ápr. 5. 23:05
 37/94 anonim ***** válasza:
88%
Aha, mesélj, az uszító, hergelő propagandád hány olyan gyerek életét teszi tönkre aki másnak érzi magát, de azt harsogja neki a hazug média amit a gazdáid felvásároltak, hogy Ő ettől rossz, rosszabb mint mások és meg kell védeni Tőle a többieket? Hány gyerek fordul majd ezek miatt a tudatmódosítók és az önsértés felé? Mert nekem véletlenül pont van olyan barátom aki harmincegyéves koráig még előlem is titkolta, hogy nőnek érzi magát, pedig tíz éve voltunk közeli barátok. Egy hajszálon múlott, hogy végül belevágott a nemváltásba ahelyett, hogy öngyilkos lett volna és hidd el, hogy sokat vesztett volna vele a világ mert jó ember, ellentétben veled! Mert Titeket nem érdekelnek a gyerekek. Ha a gyerekek érdekelnének és a gyermekvédelem valóban fontos lenne akkor azzal lennétek elfoglalva, hogy miért nőtt a háromszorosára tavaly óta a gyermekkorú bűnelkövetők száma, azzal, hogy ne legyen hetvenezernél is több létminimum alatt élő gyermek az országban, azzal, hogy normális egészségügyben szülessenek, ahol normális állapotok vannak a szülészetben és ahol nem hiányzik hétszáz háziorvos a rendszerből, vagy azzal, hogy végre a valódi hatóságok és valódi bíróságok vonják felelősségre az egyházban elkövetett visszaélések elkövetőit, vagy pl. nem a tanárokat vegzálnátok hanem kezdenétek valamit a béka segge alá züllesztett közoktatással. Nem, Nektek a magukat másnak érző, más identitású, más szexuális orientációjú emberektől kell megvédeni a gyerekeket. Hányok a magadfajtától aki attól érzi magát többnek, hogy utálhat valakit aki más mint Ő.
2023. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 A kérdező kommentje:
#37: Még mindig nem szóltam semmit a Fideszről, nem tudom, miért veszitek mindig elő. Nem mondtam semmit a transzokról se, azokról szóltam, akik a mozgalomban részt vesznek, az aktivistákról, akik olyan dolgokat akarnak elfogadtatni, amivel ártanak ártatlan gyerekeknek. Nem látod a különbséget, még segítséggel se?
2023. ápr. 5. 23:27
 39/94 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező te megbántad?
2023. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
84%

"Veletek ellentétben az én lelkemen nem szárad ártatlan gyerekek életének a tönkretétele."

A te lelkeden egy egesz orszag megnyomoritasa, tonkretetele fog szaradni, ha tovabbra is asszisztalsz a kormanynak nevezett rablobanda tenykedeseihez.

2023. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!