Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Arról miért nem esik szó az...

Arról miért nem esik szó az LMBTQ részéről, hogy rengetegen megbánják a nemváltást?

Figyelt kérdés

A Redditen egész szekciójuk van, tele olyan nők történetével, akik még csak a húszas éveikben járnak, és tinédzser korukban bele voltak nyomva a pubertásblokkolókba és a melleltávolításba, majd a nemiszervek átalakításába. Most vissza akarnak térni az eredeti nemükhöz, de már meddők, hatalmas sebhelyek vannak a mellkasukon, és csak plasztikai műtéttel érhetik el, hogy újra mellük legyen. Elkeserítő, valahogy ezekről az áldozatokról mégsem beszél a sok LMBTQ- és transzmozgalmár, pedig az ő áldozataik.


[link]



2023. ápr. 5. 21:15
 41/94 anonim ***** válasza:
79%

32.

Hát nem úgy nézel ki , eléggé 'harcolsz' a jogaikért-

2023. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 A kérdező kommentje:
#40: Felejtsd már el a Fideszt! Nem beszéltem Fideszről a kérdésben sehol. Ha nem tudsz a témára koncentrálni, inkább ne írj!
2023. ápr. 5. 23:43
 43/94 anonim ***** válasza:
19%

42.

Ez a lényege a trollkodásnak, hogyha nem tud irni értelmeset, széttrolkodja a kerdesed .

2023. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
30%

#41:

"Hát nem úgy nézel ki , eléggé 'harcolsz' a jogaikért-"


Én? Nem keversz a kérdezővel? A kérdező szerint az a gond, hogy én egy lesz@rható marginális kisebbségnek gondolom ezeket erre szerinted én "harcolok a jogaikért". Na ezt hogy hoztad össze? :D

2023. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 A kérdező kommentje:
#43: Sajnos ez az oldal tele van liberális trollokkal, egy kérdésnél se lehet értelmesen beszélni tőlük.
2023. ápr. 5. 23:49
 46/94 anonim ***** válasza:
10%
Addig nem zavar míg a sajat pénzüket tapsolják a dologra.
2023. ápr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
85%

"Pont az a lényeg, hogy még nem voltak felnőttek, így nem hozhattak felelős döntést."


És azt ugye tudod, hogy Magyarországon 14 éves kor a beleegyezési korhatár? Miért nem ez ellen kampányolsz inkább, hogy ezt szüntessék meg, a transz beavatkozások helyett? Egy 14 éves szabadon dönthet úgy, hogy védekezés nélkül kefél egy 60 éves tatával is akár, aztán még sokan rá is akarják erőszakolni, hogy tartsa meg a gyereket, ha teherbe esett, holott ő is gyerek még. Ez a probléma sokkal több embert érint hazánkban is és világszerte mindenhol, szerintem inkább ezzel kellene foglalkoznod.

2023. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
9%

Akkor fogsz csodálkozni, amikor kiderült rólad magad számára, valójában már átvagy operálva az ellenkező neművé.


Úgyanis a greet reset-nek ez is a lényege.


Felismerheted, csak csendesülj el, és mélyedj önvalód csendjébe.

2023. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, nem kéne logikai sakkba helyezned magad ilyen könnyen.


Könnyű nagy számokkal dobálózni. Ha azt nézzük, hogy Magyarországon kb. 9.5 millióan élnek, az soknak hangzik, ugye? De ha azt hozzávesszük, hogy durván 8 milliárd ember él a Földön, úgy kb. 0.1%-a él az embereknek Magyarországon, az már egyáltalán nem sok.

Itt egy cikk, ami azt mondja, hogy a transzneműek 1%-a bánja meg a tranzíciót. Az már nem hangzik soknak a 47 ezerhez képest, nem?

[link]


Mellesleg Redditen bárki szabadon követheti a subredditeket. Pl. nem vagyok vegán, mégis követem az r/vegant.


Ha pedig az az 1% soknak tűnik. Gondolj bele, hogy a transzneműek számára ez a leghatekonyabb, ismert gyógymód. A rákban szenvedőknél például a kemoterápia esetében kb. 10%-a bánja meg (morbidabban írva, belehal a rákba). Ne alkalmazzunk kemot se?

2023. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
87%
Továbbra sem tudtuk meg a lényeget, hogy a kérdező megbánta e hogy átoperáltatta magát.
2023. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!