Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Arról miért nem esik szó az...

Arról miért nem esik szó az LMBTQ részéről, hogy rengetegen megbánják a nemváltást?

Figyelt kérdés

A Redditen egész szekciójuk van, tele olyan nők történetével, akik még csak a húszas éveikben járnak, és tinédzser korukban bele voltak nyomva a pubertásblokkolókba és a melleltávolításba, majd a nemiszervek átalakításába. Most vissza akarnak térni az eredeti nemükhöz, de már meddők, hatalmas sebhelyek vannak a mellkasukon, és csak plasztikai műtéttel érhetik el, hogy újra mellük legyen. Elkeserítő, valahogy ezekről az áldozatokról mégsem beszél a sok LMBTQ- és transzmozgalmár, pedig az ő áldozataik.


[link]



2023. ápr. 5. 21:15
 61/94 anonim ***** válasza:
86%

60. Én nagyon szivesen támogatnék megtartás mellett döntő anyukákat, mert az élet egy csoda. Bizonyos esetekben sajnos jó az abortusz (betegség, nemi erőszak), de a nagy részeben nem... Elhiheted ha a kedves kúrmányoda annyira foglalkozna BÁRKIVEL akkor a fogamzásgátlást államilag támogatnák h ne legyen abortusz, és sok megnyomorított élet az abortusz miatt. Ennyit erről.

Úgyhogy én támogatnék ilyen személyeket, csak ez annyira titokban van tartva... Plusz nem ismerek ilyet. Így én máshogy adakozom babáknak és gyerekeknek. Pont.

2023. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
28%

61: Persze, elméletben én is nagyon tudok adakozni. Elképzelem ahogy ilyen embereket mondjuk 18 éves korukig te személyesen támogatsz.


Szóval ezt így hagyjuk. XD De arra kíváncsi lettem, hogy akkor Te hogyan adakozol babábnak/gyerekeknek? Ha már így felhoztad, ne csak “pont” legyen, hanem legalább hazudj valami konkrétumot. Arra ne legyél lusta.

2023. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
84%
6
2023. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
33%

60* Senki nem említette Istent, ezt te keverted most bele.


De ha már itt járunk: igen, én tisztességes kereszténységet neveltem bele a gyerekbe, eszébe sem jutna nemet váltani.

2023. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
68%

64: Remélem akkor arra is felkészítetted, hogy valószeg mind a pokolra jutunk az út végén. Mert Isten eredeti törvényeinek a 10% százaléka nincs ma betartva, sőt... azt meg valahogy kétlem, hogy a kényelmesedő társadalommal együtt ő is úgy vele hogy "na jó, a nagy részét a tanításoknak kidobhatjuk a p#csába, úgyis emberhiány van a paradicsomban".


Meg gondolom Isten azért nem hülye, ellenkező esetben a pokol konkrétan néptelen, ha minden megbocsátható két miatyánk elmondása után.

2023. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
86%
62. Szégyelld el magad de nagyon. Ha annyira érdekelne az adakozás mar utána néztél volna hogy hányféleképpen teheted meg. Dagonyázz csak a semmit érő életedben
2023. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%
67 igazad van! El sem olvastam ennek a gorilla őstuloknak a válaszát! Menjen melegfelvonulni :)
2023. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
68%
69. Azzal még nem is lenne baj, de annál nincs gusztustalanabb, mikor a 100 éves meséket újra akarják írni gendertelenül, mert nem bírják felfogni, hogy létezik nő, és férfi.
2023. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sátánisták :/
2023. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
28%
66 Aranyos hogy töröltetted a válaszom! :D Ezek szerint gyáva is vagy (még egy anonim oldalon is, ami extrán röhejes), nem csak az adakozást kerülöd el jó messziről.
2023. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!