Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most ebben a pillanatban...

Ha most ebben a pillanatban kitörne a polgárháború Magyarhonban, akkor mitévők lennétek?

Figyelt kérdés

Ha most ebben a pillanatban megszakítanák az adást a tévében és minden csatornán bemondanák h "kitört a polgárháború" mit csinálnátok ?

Még arra is kíváncsi lennék hogyan képzelitek a jövőt

(az elkövetkezendő 1-5-10 évet )

Kérlek azt is írjátok le hány évesek vagytok és hogy milyen neműek.Köszönöm.


2008. dec. 29. 00:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Azt hittem egyértelmű hogy miért törne ki:


A gazdaság bedől így is-úgy is pár éven belül, ha most nem akkor meg pl 50 év múlva, addigra kb nem lesz aki majd fizesse a nyugdíjakat meg a segélyt meg az adót.


Ha pedig nincs segély akkor....ugye tudja mindenki.


Én 23/F, és valszeg én is fegyvert fognék, és védeném a falunkat a többiekkel.

2008. dec. 29. 16:01
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem írtad le, hogy ki lenne a két (több?) harcoló fél? És ha bedől a gazdaság, akkor nem polgárháború lesz (hol olvastad ezt???), hanem gazdasági csőd. Izlandon ez történt pl, mégsem lövik egymást az emberek. A gazdaságunk már rég bedőlt, mint ahogy az emberek is a politikusok szép szavainak ("hazudtunk reggel, délben és este"). Mégsincs polgárháború. Szerencsénkre (na ja, pont arra...) az IMF és egyéb, pénztartalékkal rendelkező országok (jelenleg az EU) szívesen adnak megfelelő kamatra kölcsönt.

Ugyanaz a 29/F mint néhánnyal korábban.

(Azért 9 millió birkát írtam, mert én arra gondoltam, hogy az 1millió kisebbséggel "tervezed" a "polgárháborút". Annak nagyobb a valószinűsége szvsz, csak azt nem polgárháborúnak fogják hívni.)

2008. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálkoznék, hogy ott kell hagynom az egyetemet és nem lesz normális végzettségem, de amint lehet, irány külföld. Ez akkor is így lesz, ha nem lesz háború, mert háborgás meg fenyegetés így is van elég, nemhogy még 5-10 év múlva. (lásd kisebbség)
2008. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, ha ph. elől mindenki külföldre menne, minek a ph. hisz üres lenne az ország!
2008. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Olvasom a kommenteket... szép! Mondhatom :@ "Én kimennék külföldre" "Én nem is jönnék haza jaaaaj" :@


A Saját hazátokért nem volnátok képesek semmit se tenni? Mellesleg a polgárháború jelen pillanatban a cigányok és a drága kormány miatt törne ki(volt egy nagyon okos kommentelő aki azt mondta nem mindegy miért tör ki... HÁT NAGYON EGYSZERŰ CSAK SZÉT KÉNE NÉZNI)


Évszázadokon keresztül csesztetnek minket, meghamisították történelmünket, sz*rba se vesznek minket pedig a világnak mi rengeteg dolgot adtunk.. MEDDIG TŰRŰNK MÉG?


Minden esetre ha polgárháború törne ki, még ha vasvillával is, de mennék harcolni!


"Sehonnai bitang ember ki most ha kell, halni nem. Kinek drágább rongy élete mint a haza becsülete..."

2008. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
10:15 ...:::jaduhe:::... voltam.
2008. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudom ki harcolna ki ellen így nem tudom mit tennék. Fegyvert nem fognék. De valszeg valahol kórházban teljesítenék szolgálatot,mert eü-s vagyok. Mi lenne a családommal? Bele sem merek gondolni.


De ha azért lenne polg.háború szerinted,mert csődbe megy az ország hát tévedsz. Akkor zavargások lennének. Lásd Argentína. abban az esetben lenne polg.háború ha pl a mostaniakat egyik katonai szervezet felállítaná és annak a szervezetnek a képviselői harcolnának a mostaniak képviselőivel. De ilyen nem lesz túl nyámnyilák és birkák vagyunk ehhez. S túl jó meleg helyük van ezeknek ott fenn.

2009. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Rendben: Gazdaság becsődöl, nincs segély, a kisebbségiek elkezdenek hőbörögni h nekik márpedig ez jár és ezerrel bűnözni olyannira h nem lehetne őket megfékezni.Hadsereg bevetése, erre bejön az ENSZ meg a NATO h itten népirtás folyik.Így már világos?
2009. jan. 2. 00:13
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hadsereg? Milyen hadsereg? Nincs is,mikor arra sem képesek,hogy a saját laktanyáikat őrizzék. ilyen esetben az ott dolgozó biztonsági őrök előbb kifosztják a laktanyákat aztán lelépnek, miután a fél bagázst kinyírták.
2009. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Teljesen mindegy miért törne ki és én kivel szimpatizálnék de amit életemben megkerestem,elértem nagynehezen...hát próbálja meg valaki felgyújtani!!!Megemlegeti!
2009. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!