Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajna most már biztos hogy...

Ukrajna most már biztos hogy F16-os vadászrepülőgépeket fog kapni, ki mire számít ezek után mi lesz? Kezdődik a III.Világháború

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 23:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
A Pentagon szerint az F-16-osok nem fogják megváltoztatni az erőegyensúlyt Ukrajnában
2023. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem kezdődik.

Az oroszoknak is vannak gépeik, majd lövöldöznek egymásra.

Ennek eredményeképpen mindkét oldalon gazdagodhatnak akik harci repülőket adnak el.

Valószínűbb, hogy Zelenszkij lép egyet nagyot és elrendel valami támadást orosz terület ellen. Ha ott lebombáznak civileket akkor lesz oka az országoknak ezen felháborodni és látványosan elfordulni az ukránoktól, megvonni a további támogatást, mert hát nem tartotta be a megállapodást, hogy ilyet nem tesz és hogy nem akarnak 3. világháborút az oroszokkal. Akik mellé ennek hírére majd szépen felsorakoznak a kínaiak, indiaiak és a többiek.

2023. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%

Mikor fogja kapni? Mert arról született döntés, hogy az USA ezt engedélyezi, de ők nem adnak. Ha ők nem akkor kik fognak és hányat? (erre is vannak tippek de senki nem jelentett még be semmit)


Az meg valamilyen szinten szerintem várható is volt, hogy kellenek nekik majd harci gépek, amiket nyilván nem az oroszoktól fognak megkapni.

2023. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Legkorábban ősszel fognak megérkezni a gépek. Addigra elered az eső és megint sártenger lesz, leállnak a földi hadműveletek.

F16-ról rakétákat lövöldözni az ellenséges állásokra nem sok értelme van úgy hogy a gyalogság és a páncélosok nem lesznek képesek utána elfoglalni a területet.

2023. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

őszre érkezik egy-két gép, jó esetben addigra kiképzik(valakik-valahol) a hajózó pilótákat(is)

A hangár, a javítóbázis, az üzemanyagellátás, a kiszolgáló személyzet szintén nagy költség, a rakétákról nem is beszélve..


Szóval idő kérdése..(is)..nem olcsó játék, addigra legatyásodnak, fellázadnak az adakozók..

2023. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Ettől semmiféle 3. világháború nem kezdődik el. Esetleg atomcsapás érheti válaszul Ukrajnát, de az sem világháború.
2023. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%

Azóta várom már, hogy kitörjön a világháború, mióta megkezdődött az invázió - viccen kívül, én tényleg szeretném, ha egy atomháború elpusztítaná az emberiség nagy részét.


De semmi nem történt, pedig szinte minden nap beharangozza valaki, úgyhogy már teljesen reményvesztett vagyok.

2023. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
9%
Előttem szólóval megegyezően én is atomhábit szeretnék, mer annyi már itt az ember mint a szemét.
2023. máj. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Pintér László ***** válasza:
82%
Akik hábit akarnak és az emberiség felének a halálát, azokat nem zavarná, ha a Családjuk, Barátaik fele meghalna?
2023. máj. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%

#9 Nem tudom.

De jó lenne ha nem mások halálán gondolkodnának, hanem jó példát mutatva a sajátjukat tartanák túlszaporodásnak és feleslegesnek, azt oldanák meg elsőként.

2023. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!