Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajna most már biztos hogy...

Ukrajna most már biztos hogy F16-os vadászrepülőgépeket fog kapni, ki mire számít ezek után mi lesz? Kezdődik a III.Világháború

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 23:10
1 2 3 4
 21/33 Pintér László ***** válasza:
80%
Akkor miért gondoskodtál a Családodról, ha nem fosol az atomháborútól vagy úgy bármilyen háborútól? Sőt! Ezek szerint Te félsz a háborútól jó előre, ha már most biztonságba helyezted a Családodat. Én elém ugyanúgy a napjaimat, mint eddig is, viszont nem szeretnék egy háborút, ami a rutint feldobná. És amúgy nincsenek Gyerekeim, 28 évesként még Magamat is egy nagyobb gyereknek tartom. Gyerekebbként akartam volna Én is háborút, katona is akartam lenni, de manapság inkább maradok ablakos a háború meg elég a Call of Dutyban.
2023. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Pintér László ***** válasza:
68%
elém=élem*
2023. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
56%
Tudnak akciókat vègrehajtani, bombàzni de az oroszok lefogjàk szedni a gèpeket.
2023. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már ezt a világháborús riogatást! A tököm teke már vele! Ez a retek fidesz is nonstop ezt nyomja hirdetésben. Atomháború meg világháború és ami csúcs, hogy mindez a baloldal miatt...


Ne szarj be kérdező, nem lesz világháború.

2023. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
68%

4# ősszel az ukrán ellentámadás eddigi sikerei és bakhmut eleste után és az élőerő 60%-ának elvesztése után van egy sejtésem hogy addig a front elérheti a dnnyeper partját ahol így is úgy is megint állóháború alakul ki mert egyik fél se tud átkelni rajta az ősz nem sokat fog rontani a helyzeten.


amúgy az ukik egyébként se olyan jók a nyugati fegyverekkel tekintve hogy eddig ők azok az egész világon akiknek sikerült szétb@szni a pzh 2000-reket szóval az f16 nak se jósolok ott sok jövőt

2023. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
87%
Igazából nem sokat nyom a latba, ami miatt veszélyes az az, hogy nincs megfelelő kifutó az F16-hoz, ezért pl Lengyelországból fognak felszállni, ami közvetlen katonai beavatkozás a NATO részéről (bár már eddig is az volt).
2023. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem értem, hogy van itt olyan agyalágyúlt aki azt hiszi, hogy egy atomháborút majd ő túlél, de a szomszédja nem.Sajnos el kell, hogy keserítsem, a sugárzás nem válogat.
2023. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%

lengyelek ebbe a helyzetbe túlságosan elvakultak már inváziós terveket készítgetnek.

megértem miért nem szívlelik az oroszokat de az ők agresszivitása miatt eszkalálódhat ez még jobban

2023. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
26%
A NATO nem fogja hagyni, hogy a lengyelek pattogjanak.
2023. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
74%
eddig is hagyta az eltévett rakétás ügy óta vérszemet kaptak
2023. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!