Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajna most már biztos hogy...

Ukrajna most már biztos hogy F16-os vadászrepülőgépeket fog kapni, ki mire számít ezek után mi lesz? Kezdődik a III.Világháború

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 23:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
29%
Azért több hónap a gépek érkezése, mert olyan szintre akarják butítani az amerikaiak a gépeket, hogy bármikor meg lehessen fogni az ukránokat, ha túl akarnak lőni az amerikai elvárások teljesítésén. Idő kell ahhoz, hogy lebutítsák a gépeket.
2023. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
12%

#9

A családom nem halna meg, erről gondoskodtam, a barátaim közül meg akinek van esze, szintén felkészült egy ilyen eshetőségre, úgyhogy jó eséllyel szintén túlélné.


#10

Neked jó lenne, persze, ha mi halnánk meg.

Nekünk meg az lenne jó, ha mások halnának meg.


Valójában te sem vagy különb, ha azon gondolkodsz, hogy nekünk meg kéne halnunk :D

2023. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%

#12 Ez megint egy ostoba reakció volt.

valaki arra vágyik, hogy az emberek fele meghaljon egy világháborúban, de neked az nem tetszik, hogy erre válaszul írtam "jó példát mutatva a sajátjukat tartanák túlszaporodásnak és feleslegesnek, azt oldanák meg elsőként".

Érdekes, hogy te ebből egyből arra gondoltál, hogy én a halálukat kívánom.

2023. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
11%

#13

Hát de tetyó, ezt jelenti, amit írtál :D Értem én, hogy körülírtad virágnyelven, de a lényeg ettől nem változik :D


És ezzel te gondolatbűnt büntetnél igazából - merthogy lássuk be, egyáltalán nem rajtam múlik, hogy lesz-e atomháború, vagy sem, nem nálam van az a nagy piros gomb.

2023. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
63%
Minden héten valaki világháborúról vizionál itt gyakorin, mégis több mint egy éve nem történt semmi és ezután se fog. Bárki bármit mond az oroszok leszerepeltek és nem komolyan vehetők. Minden ilyen hírre jön a "kemény" válasz az oroszok részéről ami kimerül pár rakétában és kész. Vicc ez az egész már.
2023. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Pintér László ***** válasza:
65%
Igen. Gondoskodtál a Családodról, na és hogyan? Hogy fogod megakadályozni hogy a bomba-rakéta ami pont oda csapódna, az ne ölje meg Őket? És Te majd minden golyó elől ki fogsz térni a csatában? Vagy Te azt hiszed, hogy világháborút megúsznál sértetlenül.Istenem de ostoba vagy... Mások halálát kívánod, Te meg gyáva féregként kihúznád Magad az egész alól, de azért kívánod a háborút. Az ilyeneknek kéne az első sorban golyófogónak menni. Akik háborút akarnak, azok menjenek harcolni!
2023. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
24%

#16

Nyugizzál, papa, mert még agyérgörcsöt kapsz a végén.

2023. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Pintér László ***** válasza:
25%
Azt is fogok. Biztos erre áll a farkad, de igen, baromira felment Bennem a pumpa, hogy ilyen agyhalott, orrukig sem látó, önző, opportunista b*zik vannak a Világon... És ne papázz meg flegmázz itt Nekem! Ha ekkora nagy Ember vagy, akkor igyunk meg efy sört és az arcom előtt flegmázz! Itt az internet szoknyája mögé bújva egy 12 éves is mer flegmázni...
2023. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Pintér László ***** válasza:
35%
Mondom, igyunk meg egy sört! Nekem Pécsen, Szentlőrincen bármikor jó. Én ezt fel tudom ajánlani. Ha ezzel nem élsz, akkor így jártál. Én itt lezártam a témát, ha elég keménynek érzed a f*szod, privátban megbeszélhetjük a részleteket, de van egy olyan érzésem, hogy soha nem fogunk találkozni.
2023. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy se értem, hogy miért rám vagy ideges, nem rajtam múlik, hogy lesz-e atomháború, vagy sem :D


Ha annyira fosol tőle, akkor menjél oszt vedd el Bidentől meg Putyintól a indítótáskákat :D


Egyébként csak szólok, hogy az emberiség az nem kicsit meg fog tizedelődni ígyis-úgyis az elszabaduló klímaváltozás miatt, max. 1-2 évtizedünk van, és az az 1-2 évtized se úgy fog telni, hogy minden vidám, majd 20 év múlva egyszercsak beüt a sz@r, hanem folyamatosan rosszabbodni fog a helyzet - egyre súlyosabb hőhullámok, egyre súlyosabb aszályok, egyre súlyosabb viharok, árvizek, elszabaduló élelmiszerárak, előbb-utóbb kajahiány, vízhiány, mindemellé jönnek olyan migrációs hullámok, amilyet még nem láttunk, klíma-terrorizmus, stb.


Ez vár rád, papa, a gyerekeidre meg főleg, és semmit se tehetsz ellene, hiába hisztizel meg idegeskedsz :D

Ehhez képest egy atomháború most nem különösebben rossz kimenetel :D

2023. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!