Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyar összetartás? Na persze.

Magyar összetartás? Na persze.

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy "megköszönöm" mindazoknak a "segítségét", akik aznap és akkor ott voltak azon a bizonyos villamoson!

Nem biztos, hogy a legjobb kategóriába raktam a kérdést, lehet, hogy a "Kultúra, közösség"-ben jobb lenne, de most nem ezen van a lényeg...

Másfél-két hete egyik jófej ismerősömet (párom jóbarátja) elgyepálták a cigányok! 10 taknyos cigánykölyök ugyanazon a villamoson (4-6) utazott, mint Ő, nevezzük K.-nak! K. mellesleg BKV alkalmazott, metróvezető. Az egyik kölyök a villamoson (!) rágyújtott, mert ő vagány, meg ki merne belekötni, mikor több joga van ebben a rohadt országban?! Amúgy is sokan vannak, egyedül behúzná fülét-farkát, és próbálna láthatatlanná válni! K. - aki egyébként nem kis darab, szép, magyar ember - odament és először tök normálisan közölte vele, hogy ugyan, kisfiam, ezt nem kéne. A srác beszólt neki, mire Ő kivette a kezéből a cigit, és eltaposta. A taknyos erre k*rva anyázni kezdett, K. agyát belepte a vörös köd, és zacsira fogta a srácot, majd elkezdte tolni az ajtó felé. Persze a cigányban ilyenkor felébred a csordaösztön, ami a magyarból már kihalt, és egyszerre 10-en kezdték ütni, verni! Nem lett komolyabb baja, csak sok a kék folt! Állítása szerint egész jól bírta, ahhoz képest, hogy ő egyedül volt 10 ellen. De azért a 10, az mégis csak 10! Elverték, mint annak a rendje, majd vihogva leszálltak. K. összekaparta magát, körbenézett a villamoson, ami akkor jó sok embert utaztatott, és megköszönte a "segítséget"...

Miközben ezt írom, az é agyamat is megszállja a köd, és már úgy verem a billentyűzetet, hogy mindjárt szétesik... Emberek! Hova fajultatok! Ennyire véditek a hátsótokat?! Csak két-három férfiembernek kellett volna K. mellé állni, és az összes kölyköt fel lehetett volna tűzni a megállótáblákra! Helyette mi volt?! Csak néztétek, mint valami valóságshow-t! Hát kösz...


2010. okt. 11. 08:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan buszt ami az ajtónál egy félig odacsukott nénit is vitt, az utasok meg néztek mint a moziban...
2010. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Elég pecsfej utasok lehettek.
2010. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, amit írtál, tényleg birkák vagyunk.

Valamit azért szeretnék hozzátenni: szerintem többen mernénekbeavatkozni, ha a szemét törvényeink nemcsak ránk vonatkoznának, hanem a cigányokra is. Volt már olyan eset, amikor kétgyerek összecsapott és az egyik csúnyán helybenhagyta a másikat, erre egy férfi közbelépett. Kijön a rendőrség, mit csinálnak? Egy köszönöm helyett előállították a férfit és rabosították. Azaz nyilvántartásba vétel ujjlenyomattal együtt. Pedig ő csak segített, erre ilyen megaláztatásban volt része.

Hidd el, hogy sok emebrnek tele van már a töke velük, csak emiatt nem mernek semmit se csinálni. Ha mondjuk valamelyik kést ránt és cserébe nyomorékká vernék és az őt megverőknek nem kellene tartaniuk a retorziótól, hidd el, sokan megtennék!

Ami a kopaszok esetét illeti, akik nem védték meg a lányt: sokan utáljuk őket. A tükör előtt meg amikor kisebbek előtt kell menőzni, akkor az megy nekik, de ilyen éles helyzetekben már tele van a gatyájuk. A legtöbb ilyen gyúrós belül gyáva, mint a nyúl, a testépítéssel csak ezt kompenzálja. Az igazán kemény emberek legtöbbjéről ránézésre nem mondaná meg senki a jellemüket, sőt, inkább pont hogy kifejezetten szerények.

2010. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Ilyen történet ezer és ezer van..Akár hiszitek akár nem ez nem mostani állapot.Ugyanez volt 20 évvel ezelőtt is. Régen a 13-as villamos végállomása az őrsvezér tere volt..Onnan indultunk hárman haza kőbánya felé..(3 lány) bizony már akkor is csoportosan szálltak fel a fiúk,és akkor volt hatalmas pofájuk..Mi hárman állva beszélgettünk amikor felszállt vagy 8 srác(kapaszkodjatok meg! egy sem volt cigány) és rögtön ránk szálltak..A bugyidból de kinyalnálak szövegtől kezdve a na basszunk? szövegig minden volt..Senki nem állt mellénk,ezért a barátnőm akinek amúgy is éles nyelve volt,kikérte magának,és ugyanabban a stílusban elküldte őket oda ahonnan világra jöttek..Nagy ordibálások lettek.Gondoljatok bele.3 16 éves lány kiabál,vitázik 8 sráccal aki még jobban ordítanak,kötegszenek.A végén már jött a pofozkodás,így mivel egy férfi utas sem állt fel,hogy segítsen 3 lánynak meg kellett védenünk magunkat.Verekedés lett a vége..Annyit tett egy nő,hogy szólt a villamos vezetőnek,hogy hátul bunyó van,de minden utas rátapadt az ablakra,és csak bámult kifelé..A villamosvezető reakciója annyi volt,hogy hátul nem nyitotta ki az ajtót,hogy a felszálló utasok ne ott szálljanak fel..A verekedés meglepetésemre ahogy elkezdődött úgy lett vége.A 8 srác gyorsan leugráltak egy megállónál és eltűntek mint a lepkefing a levegőben..Annyira meglepődtem,mert azt hittem mi voltunk igazi belevaló csajok..Nekem csak elöl a fogam tört le.z egyik barátnőmnek az arca úgy nézett ki mint aki bedugta egy darálóba..Azt nem is mondom,hogy kék.-zöld foltokkal voltunk tele.De a másik barátnőmet megkéselték..Az oldalában még ott volt a kés! És még ekkor sem segített senki!!Mobil telefon nem volt akkor,így végre a villamos vezető annyit tett,hogy más pályára állt..Nem kanyarodott el ahol kellett volna,hanem ment a 28-as villamos útján az egészség házik.(kőbányán).Ott meg már vártuk az orvosokat akik kijöttek..Ami a szomorú az egészben,hogy még ekkor is volt 1-2 utas aki ki akadt,hogy "mi az,hogy nem arra megy ahová kéne mennie?"

Szerencsére a barátnőmet megműtötték,és jól van..ma csak egy csúnya heg jelzi a kés helyét..

(a 8 fiúból 4-et elkaptak,és elítéltek,mert ők már elmúltak 18 évesek..)

Szóval ez az eset 1988-ban történt..Annyira sokkolt ami akkor történt,hogy ma 38 évesen ha bunyó van,vagy lesz,én leszállok,elmenekülök..lehet gyávának nevezni,de amit átéltem azt nem akarom újra átélni,és tudom,hogy hiába segítettem volna a barátodnak,legfeljebb nő létemre engem is újra szarrá vertek volna. MA már van mobil telefon.Én ilyen esetben rögtön hívnám a rendőrséget...(volt rá példa,és ki is jöttek a rendőrök)

Szóval nem gyávaság hanem inkább a félsz nagyobb úr ilyenkor..De egy valamit 16 éves korom óta tudok..Soha senki nem fog segíteni ha bajban vagy...Inkább elfordulnak vagy a rosszabbik eset végig bámulják az egészet..

2010. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
De miféle undorító férgek az ilyenek, hogy képesek ököllel nekiesni lányoknak? Elképesztő! :(
2010. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

1. Két embert ugyanúgy elvernek tizen.

2. A rendőrség hozzáállása mellett az embernek nincs kedve börtönbe menni ártatlanul.

2010. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Van egy olyan erzesem, hogy ez nem csak a magyarokra jellemzo, hanem egesz Europaban igy van.
2010. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Zacsira fogta = elkapta a tökeit, és annál fogva kezdte tolni...

10 taknyos kölyök volt! Csak két akkora férfiember kellett volna, mint K., és az összesnek annyi! Ha ott lett volna két haverja, T. és G. akkor a maradványokat gyufásdobozban lehetett volna hazavinni!

Egész Európában...? O.o Ez sajnálatos... :(

2010. okt. 11. 14:58
 29/41 A kérdező kommentje:

12:46 Jézusom! OMFG WTF?!

Na, ezért mászkálok én késsel a csizmámban és boxerrel a zsebemben... :-S

2010. okt. 11. 15:04
 30/41 anonim ***** válasza:
Nálam is ott lapul a fekete összecsukós CRKT a zsebben. Úgyis egyedül kell megoldanom, ha van valami, rendőr meg úgyse jön időben.
2010. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!