Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyar összetartás? Na persze.

Magyar összetartás? Na persze.

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy "megköszönöm" mindazoknak a "segítségét", akik aznap és akkor ott voltak azon a bizonyos villamoson!

Nem biztos, hogy a legjobb kategóriába raktam a kérdést, lehet, hogy a "Kultúra, közösség"-ben jobb lenne, de most nem ezen van a lényeg...

Másfél-két hete egyik jófej ismerősömet (párom jóbarátja) elgyepálták a cigányok! 10 taknyos cigánykölyök ugyanazon a villamoson (4-6) utazott, mint Ő, nevezzük K.-nak! K. mellesleg BKV alkalmazott, metróvezető. Az egyik kölyök a villamoson (!) rágyújtott, mert ő vagány, meg ki merne belekötni, mikor több joga van ebben a rohadt országban?! Amúgy is sokan vannak, egyedül behúzná fülét-farkát, és próbálna láthatatlanná válni! K. - aki egyébként nem kis darab, szép, magyar ember - odament és először tök normálisan közölte vele, hogy ugyan, kisfiam, ezt nem kéne. A srác beszólt neki, mire Ő kivette a kezéből a cigit, és eltaposta. A taknyos erre k*rva anyázni kezdett, K. agyát belepte a vörös köd, és zacsira fogta a srácot, majd elkezdte tolni az ajtó felé. Persze a cigányban ilyenkor felébred a csordaösztön, ami a magyarból már kihalt, és egyszerre 10-en kezdték ütni, verni! Nem lett komolyabb baja, csak sok a kék folt! Állítása szerint egész jól bírta, ahhoz képest, hogy ő egyedül volt 10 ellen. De azért a 10, az mégis csak 10! Elverték, mint annak a rendje, majd vihogva leszálltak. K. összekaparta magát, körbenézett a villamoson, ami akkor jó sok embert utaztatott, és megköszönte a "segítséget"...

Miközben ezt írom, az é agyamat is megszállja a köd, és már úgy verem a billentyűzetet, hogy mindjárt szétesik... Emberek! Hova fajultatok! Ennyire véditek a hátsótokat?! Csak két-három férfiembernek kellett volna K. mellé állni, és az összes kölyköt fel lehetett volna tűzni a megállótáblákra! Helyette mi volt?! Csak néztétek, mint valami valóságshow-t! Hát kösz...


2010. okt. 11. 08:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legfőbb baj, hogy pozitív diszkriminációban vannak részesítve. 1/2-1 évvel ezelőtt jómagam is belekeveredtem éles szitukba és nem csak a szituk voltak élesek (és hegyesek :)), volt balhénk arabokkal (3 fő ill. 3 darab) beszóltak a barátom kedvesének egy 55 kg-os lánynak, ahogy az az iszlám kultúrában dívik, a másik esetben cigányok voltak szokás szerint nagyon erősnek érezték magukat többek közt olyanokkal jöttek, h: dik de fehérek ezek paraszt magyarok, sajnos rohadt kínos volt, mert a velünk lévő lányokat is megtalálták pár keresetlen szóval. Mindkét eset verekedéssel zárult mi ketten voltunk az arabok ellen és a cigók ellen is akik egyébként 5-en ebből ugyan csak 3 jött nekünk. Le is szűrtem, hogy ma Mo-n nem szabad menni szórakozni az éjszakába főleg nem lányokkal, mert egyszerűen ÉLETVESZÉLY!! Bármi lehetett volna és ez még Bp. el se merem képzelni mi lehet Borsodba ill. Szabolcsba. Azt azért szögezzük le, hogy vannak a armanis bálnamercis diszkós kopaszok meg vannak a skinheadek. Sok cigó is kopasz, értitek, az hogy nincs haja és nagydarab még nem azt jelenti, hogy nemzeti érzelmű ember és lám-lám mégis cserbenhagyta a többi fehér embert. Am. hadd nyugtassak meg mindenkit igenis vannak magyar "szabad csapatok" akik majd' mindennap nem gyengén verekednek ott és akkor HA szükség van rá. Az egyik volt osztálytársam is benne van az egyik ilyen szerveződésben.
2010. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

" Am. hadd nyugtassak meg mindenkit igenis vannak magyar "szabad csapatok" akik majd' mindennap nem gyengén verekednek ott és akkor HA szükség van rá. Az egyik volt osztálytársam is benne van az egyik ilyen szerveződésben."



Mondd még, mondd még....

2010. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ez igazán dícséretes, viszont nem kell híresztelni.
2010. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

18:30 érdekel a dolog, amit említettél.

Kedves kérdező! Végigolvastam a válaszokat, és azért helyre tennék azokkal kapcsolatban 1-2 dolgot. Mint írtad, és mint tudjuk, a kombinón mindig sok az utas. Csak egyszerűbb ilyenkor nem odanézni, nem látni, nem hallani. Nincs csordaszellem, falkaszellem, mert birkák közt ilyen nincs, csak a vezérürü irányít. Na, a barátod az utasoknál nem az volt, sajnos. Ha csak 1 ember feláll, mentek volna a többiek is. Nem hiszem, hogy idős, beteg utasokkal volt tele a villamos. A történetedről az jutott az eszembe, mikor a Moszkva téren a kiskutyáját kínzó embernek 1 járókelő nekiment, és jöttek a többiek, enyhén sz@rrá verték az állatkínzót. Azért írtam, csak 1-nek kellett volna felállni, akkor ment volna a többi is segíteni K-nak.

Abban viszont nagyon igazad van, ahogy a rendőrség hozzáállását írod. Saját tapasztalat: 12-13 éves fiúk rendszeresen randalíroztak esténként a környékünkön. Rugdosták a kapukat, bedobták az ablakot, ahol redőny volt, az is betört, kiborogatták a kukát, végigrugdosták a szemetet az utcán. Ha valaki kiment, 8-an 10 irányba futottak. A sokadik eset után meguntam. Irány a rendőrség! Szépen meghallgattak, említettem 1-2 nevet a társaságból. Semmit le nem írtak, viszont elláttak jó tanáccsal. Fogjunk össze az utcában, álljunk őrséget, és ha jönnek, kapjuk el, és verjük meg a srácokat, mivel a koruk miatt nem büntethetők. Megkérdeztem, ha másnap az egyik kölyök az apjával bejön ide, hogy engem feljelentsen, akkor is ezt fogják-e mondani? Hümmögés volt a válasz. Kértem, legalább néha a járőrkocsi elmehetne azon a részen, sötétedés után. Megígérték. Ennek ellenére, nem sokkal később az okt. 23.-i koszorúzás utáni napon ugyanez a társaság az utca elején lévő emlékműnél szétrugdosta a koszorúkat, szétszórta a virágokat, és az égő mécseseket a közeli udvarokba, többek között a miénkbe dobálták be. Másnap a mécsessel mentem be a rendőrségre, ami még az udvaromon is égett, szerencsére nem volt gyúlékony anyag a közelében. Elmeséltem az esetet, közölve, hogy bizonyára emlékeznek rám, jártam már itt, azt nem mondhatom, hogy nézzék meg a felvett jegyzőkönyvet, mivel az nem készült korábban, de akkor sem. Szinte egytől egyig ugyanazok a fazonok voltak bent, mint előző alkalommal. Felismertek. Vigasztaltak. Járőrözni fognak. Ekkor elpattant a húr. Ezt már hallottam. Közöltem velük, hogy most egy mécsest hoztam. Őrt fogok állni. Baltával a kezemben. Én, nő létemre, mert a két kislányomat meg fogom védeni. Ha a rendőrség nem teszi a dolgát, én megteszem. Megígértem, hogy legközelebb egy levágott kézfejjel jövök be. Akit elkapok, levágom a kezét. Ekkor azért megdöbbentek, hogy ezt én sem gondolhatom komolyan. Halálosan komoly voltam. Megmondtam, lesz@rom, ha utána lecsuknak, de elegem van abból, hogy nincs egy nyugodt esténk, éjszakánk, mert sötétedés után a rendőr urak sem mernek kimenni az utcára!

Ettől kezdve megszűntek a randalírozások. Kisváros, sok összefonódás. Hogy kinek-kije lehetett a balhéban, a srácok honnan tudták, hogy mit mondtam a rendőrségen, vajon melyik zsaru gyereke, szomszédja volt a csapatban, nem tudom. De azóta nyugalom van. Az, hogy leordítottam a rendőrök fejét, fel sem tűnt nekik. Viszont azóta nem félek senkitől, semmitől. Igaz, van önvédelmi fegyverem, meg annál nagyobb szám.

Én tuti, hogy felálltam volna a villamoson. Vállaltam volna a vezérürü szerepét, nő létemre! Hű, de jó lenne most kiosztani 1-2 pofont...

2010. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Előző!


Irány a 4-6-os! :D

2010. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

18:30-as vagyok

Persze, jogos nem szívesen teszem közhírré, de itt már sokak temették a fehér rasszt azon belül a magyarságot és tulajdonképpen ezen vélekedés ellen protestálok a kis tapasztalataim megosztása révén. Egyébként a magyar ember ma már civilizált európai felfogású. Nem arra van berendezkedve, hogy üssön-vágjon. Minden kiskorban kezdődik, minket magyarokat úgy indítottak el otthonról, hogy kisfiam okos, ügyes legyél ne verekedj senkivel, ezzel szemben tartok tőle a cigányság jelentős részét nem így indították el otthonról és ha csináltak valamit akkor ott termett rögtön a fél család min. 20 ember akik adott esetben meg is verik a tanárt, ha nem tetszik valami, bezzeg minket javarészt leszurtak a szüleink, h fiam már megint mit műveltél. Itt kezdődik minden.

2010. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Szerintem szintek vannak, először ezeken kellene végigmennie a magyarságnak. Pontosabban az egyéneknek egyesével.

Mondok egy saját példát. Valami részeg öreg csávó ordítozott a villamoson a zsidókról meg összeesküvés elméletekről stb. Senki nem szólt semmit. Egy idő után mondtam, hogy halkabban, még valamit pamogott aztán mondtam, hogy kuss, le lehet szállni, és le is szált. Ezek után a többi utas mellettem helyeselt, hogy már ők is nagyon kezdték unni.

Tudom, ehhez nem kell olyan húdenagy bátorság, de az ilyenekkel kell kezdeni a dolgot.


Először beszólsz a részeg idős ordítozó embereknek (akik nem jelentenek effektíve veszélyt), aztán mondjuk rászólsz arra, aki eldobja a csikket a megállóban, aztán a villamoson hangosan zenét hallgató gyerekre. És ez így egy fokozat, ennek kéne társadalmi szokássá válnia.


Nem lehet egyből elvárni, hogy nekimenj 10 cigánynak.

2010. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló nagyon jó tanácsot ad!

Ez gondolom részben ilyen pszichológiai izé, de nagyon jó ötlet.


Igazából az összetartáshoz visszatérve szerencsére nekem még kisebb konfliktusaim voltak (inkább szóbeli), de sajnálatos módon, ahogyan az egyik válaszoló említette én sem "balhéra" lettem nevelve (nem úgy mint a köcsög Orkok).Amikor balhés szitu van piszkosul beindul a szívem, tehát lehet, hogy nekem is így fokozatosan kellene haladjak és akkor már ki tudnék állni akár magamért, akár a rendes emberekért.

2010. okt. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Shanokk ***** válasza:

Még egy rövid történet, ami annak idején a hírekben is volt. 5 éve, egy barátomat a Blaha Lujza téren molesztálták, konkrétan körbe állta 4 srác és azt mondták neki, hogy pakoljon ki. A 4- ből 2 kést rántott. A barátom eljátszotta, hogy nagyon fél, amire nem kellett nagyon rájátszani. Közelebb lépett az egyik sráchoz akinél nem volt kés, mikor az nyúlt a cuccokért elkapta a kezét és mögékerült arrébb rántotta egy fél métert majd amolyan Mike Tysonosan leharapta a srác fülét, de a jó 3/4ét és elkezdte rágni meg ordítani. Persze a srác is ordított a fájdalomtól. Majd odalökte a srácot a haverjainak és a maradék füllel a szájában amolyan hannibal lecteresen ordított feléjük és persze tiszta vér volt a szája az állán csurgott le. A támadok úgy megijedtek (azt gondolták, hogy őrült) hogy az egyik bepisilt, a másik kettő elszaladt a vérző fülű is futásnak eredt ordítva. Mind a 4-et elkapták mivel a bepisilt srácc sokkot kapott és ott maradt a földön kucorogva és bepisilve.

Hozzáteszem régóta keresték őket a rendőrök így más esetek miatt leültették őket. A barátom 2 év felfüggesztettet kapott súlyos testi sértésért, de csak azért 3- tanu vallotta, hogy ő csak védekezett.


A rendőrökkel semmi baj nincs, amúgy, hanem azzal, hogy a hatáskörük egyenlő a 0-val. Meg a polgároké is, ha meg akarják védeni magukat.

2010. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 szeku3 válasza:

# 1/39Ha a törénelmünket nézed,mikor tartottak össze a magyarok?

Mikor? mindig kivéve az utolsó 100évet!Azóta a többség szart szül nem magyart!és úgyis neveli!Talán nemismered a történelmünket?

# 4/39- látom van még köztetek Árpád fia!

# 9/39- Nem haldoklik!csak az a baj hogy úgy gondolják mint te!Még sosem hallottál az önzetlenségről?senki nemfog neked segíteni?dehogynem az a másik aki eddig egyedül volt!én személy szerint ha szétütnék a 10ből csk2őt és akkoris kapnák nembánnám mert legalább megpróbáltam!Feltudod fogni hogy hány magyar apánk halt már meg csak azárt hogy te itt élhess magyarországon?és nemnézték hogy élnek e vagy halnak!Hát ezenn agyalj!

# 10/39 az öntörvényűség nemmegoldás de CÉLRAVEZETŐ! :-)Ha a törvény tehetetlen akkor nincs lehetetlen :-)

# 24/39- Nincs azzal semmi gond hogy félsz!de nemis egy nőnek kell segítenie ha van ott 20állítólagos férfi!

# 26/39 az már nemolyan bisztos!a rendőrség hozzáálása meg tényleg megvetendő az esetek 90%ban!

# 31/39 Hajrá!!!Szintén zenész!

# 34/39 dicséretes!Haljátok ezt férfi társaim?Száljunk magunkba egy kicsit!

2013. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!