Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a privát üzleti...

Hogy lehet a privát üzleti szférának ekkora befolyása a Kongresszusra, hogy egyszerűen megakadályozzák az igazság kiengedését az UAP-kal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 12. 08:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10


“ Mit adott át? Egy komplett UFÓt? Milyen bizonyítékai vannak?”


Hogyan, vontassa ki a trailerén a katonai bázisról? Azért minimum fejbe lőnék.

Vagy hogy képzeled a hülye fejeddel?


“ Tudok angolul, de nem fogok megnézni ennyi bullshitet a semmiért.”


De ennek ellenére dobálod a szhart alaptalanul. Mekkora egy jellemtelen senkiházi vagy!

dec. 12. 18:53
 12/12 anonim ***** válasza:

"Hogyan, vontassa ki a trailerén a katonai bázisról? Azért minimum fejbe lőnék."


Tehát akkor nincsenek :)


"De ennek ellenére dobálod a szhart alaptalanul. Mekkora egy jellemtelen senkiházi vagy!"


Értem, tehát a "hülye fejeddel" "senkiházi" vagyok mert szerinted alaptalanul...

Van egy rossz hírem, én végignéztem Grusch és Fravor kongresszusi meghallgatását és semmi olyan nem hangzott el amit te itt összehordtál. A linkeld videódban - amit a kongresszusi meghallgatásból vágtak ki, azazz én már rég láttam - sem azt mondja Grusch, hogy átadta a bizonyítékokat hanem megnevezte/elmondta a helyet...

És az egész meghallgatáson semmi de semmi konkrétumot nem mondott, mivel ez egy nyílt meghallgatás volt és őt köti egy rakás titoktartási kötöttség.


Nem emlékszem, ki volt aki 2018-2019 környékén újra előállt az UAP hisztivel amiből ez az egész kinőtt? Nem ugrik be a neve, de úgy emlékszem nem Grusch volt. Vagy igen? Mindegy, az is csak azért vergődött, hogy visszakapja azt a poziciót aminek megszüntetése miatt elbocsátották a zsíros állásából.


Olyan vakon kajáljátok ez a sok hülyeséget hogy az valami elképesztő. Ha megnézed a kongresszusi meghallgatást mr angolul is tudó akkor meglátod hogy David Fravor pl semmi extrát nem mondott, pedig ő "találkozott" eggyel... :D


Ez ugyanolyan porhintés, mint a hidegháborúban volt: amíg a gyagyások az ufókat keresték addig nem voltak útban a high-tech cuccok teszteléseinél és az ufóláz az szovjet kémeket sem vonzotta be. UGyanez az a lemez megy most is, csak pár évtizeddel később.

dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!