Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez nem felháborító?

Ez nem felháborító?

Figyelt kérdés
Ha egy gyereket bántalmaznak ( pedofília) akkor bezzeg ezrek tüntetnek.. de az se kit se zavar ha egy gyerek alkoholista családba nő fel... Akkor miért nem mennék ezrek tüntetni?? Jaaa hogy arra mindenki szarik rá.. alkoholista családba nőttem fel.. nekem régebben nem járt volna segítség? És mi a helyzet a jelennel? Jelenleg is rengeteg gyermek van alkoholista család között sajnos... Velük mi a helyzet?? Értük miért nem mentek tüntetni???

febr. 16. 04:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem! Az alkolt is olyan szigorúan kellene büntetni főleg ha gyerek is szóba kerül..
febr. 16. 04:34
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem tilos alkoholistának lenni.
febr. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És gyereket tönkretenni alkoholista családba az se???
febr. 16. 04:43
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Az se szabályos de avval nem tud mit kezdeni közösség mert azok is piálnak és verik az asszonyt akik ilyen ellen törvénykeznek és tüntetnek. Vannak kivételek , de ha minden ellen tüntetnének akkor haza se kellene menniük .
febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Engem az első válaszoló háborit fel.

Nem tudom, hogy az első válaszoló tisztában van-e a magyar óvodák helyzetével, hogy mennyire nincs pedagógus, szociális munkás, és, akik vannak, azok milyen fizetésért cserébe dolgoznak. Nem tudom, hogy tisztában van-e az első válaszoló, hogy kik foglalkoznak és milyen körülmények közt a gyerekkel.

Aztán nem tudom, hogy az első válaszoló tisztában van-e azzal, hogy Magyarországon többen halnak meg, mint születnek, mert nem születik gyerek. Egyszerűen nincs új gyerek az országban.

Nem tudom, hogy az első válaszoló látta-e a népszámlási adatokat, amik egyértelműen mutatják, hogy 10 év alatt, egy negyed Budapestnyi magyarral lettünk kevesebbek.

Nem tudom, hogy mit szól ezekhez az adatokhoz az első válaszoló.

febr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen felháborító.

De a megosztottság a baj.

Nincsenek külön ügyek.

Nincs külön alkoholizmus, nincs külön pedofília, nincs külön egészségügyi válság, oktatási válság, stb...

Egyetlen nagy probléma van, a rossz rendszer!

Ebben nem csak az orbán kormány a bűnös, hanem az ellenzék és a szavazók is!

El kell kezdeni gondolkodni és felelősséget vállalni saját magunkért!

A Politikai Hontalanok Szövetsége a rossz rendszer megváltoztatásán dolgozik!


[link]

febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tetten érhető az alkoholizmus és a szomszédok is általában közömbösek, - akik menetrend szerint hallják a műsort.

Nekem is alkoholisták voltak a szüleim, - én is az lettem, - de saját erőből befejeztem az ivászatot és a leszármazottjaimnak olyan mintát mutatok, amely megerősíti őket a szerintem helyes viselkedésben.

febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

1


szia en vagyok az ;)

febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem nem olyan szintű bűn. Szar szülő az ilyen de nem pedo.
febr. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Természetesen ez is szörnyű, és nagyon sajnálom, hogy ilyen körülmények között kellett felnőnöd...:( Egyébként szerintem ennek is bele kellene tartoznia a kormány gyermekvédelmi programjába - de hát az mondjuk kb addig tart, hogy könyveket fóliáznak be.

A pedofíliabotrány most azért robbant akkorát, mert a kormány ugye a gyermekvédelemmel dobálózik 2 éve, erre kiderül, hogy 1 éve egy olyan pedofiltámogatót engedtek szabadon, akit még a fideszes bíróság is börtönbüntetésre ítélt - erről pedig mélyen hallgattak, és ha véletlenül nem derül ki, évekig hallgattak volna.

Szerintem is kéne ezzel foglalkozni, és úgy gondolom, a gyerekvédelembe tartozik ez is, csak abba nehezebb belelátni, hogy családon belül mi folyik, mint egy olyan államilag finanszírozott intézetben, ahol ugye pl ez az eset történt. Illetve azok a gyerekek kiszolgáltatottabbak, akiknek egyáltalán nincsen családja, az államnak lenne a feladata, hogy vigyázzanak rájuk, de megbuktak - sajnos pont úgy, ahogy az alkoholista, gyermekbántalmazó szülők buktak meg vér szerinti szülőként.:(

febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!