Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez nem felháborító?

Ez nem felháborító?

Figyelt kérdés
Ha egy gyereket bántalmaznak ( pedofília) akkor bezzeg ezrek tüntetnek.. de az se kit se zavar ha egy gyerek alkoholista családba nő fel... Akkor miért nem mennék ezrek tüntetni?? Jaaa hogy arra mindenki szarik rá.. alkoholista családba nőttem fel.. nekem régebben nem járt volna segítség? És mi a helyzet a jelennel? Jelenleg is rengeteg gyermek van alkoholista család között sajnos... Velük mi a helyzet?? Értük miért nem mentek tüntetni???

febr. 16. 04:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tudsz róla, hogy többek közt azok kerülnek nevelőotthonba, akiket ilyen családból emeltek ki?

A mentsvárban kell mindenképp rendet tenni, ahova kerülnek ezek a gyerekek!

febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én gyermekotthonba voltam 2 hétig.. mert anyám épp a pszichiátrian fetrengett...de elég is volt az a 2 hét
febr. 18. 13:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Újra végighallgattam a beszédeket, és tettek említést a családon belüli erőszakról is. Kövesd be a Bántottak.hu oldalt, ott te is és a hozzád hasonlók is tudnak segítséget kérni!
febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!