Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az? Sokba kerül, nem...

Mi az? Sokba kerül, nem termel GDP-t és így szinte lexarja az állam és a társadalom, továbbá ez a hozzáállás minden tisztességes embert felháborít?

Figyelt kérdés

nov. 22. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügy
nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az eü
nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
61%

Állatvédelem.

Azért az egészségügynek van szerepe a GDP növelésében, de a cicavédő egyesületeknek semmi az égvilágon.

nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Az incelek
nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügy, oktatás. Közvetlenül egyik sem termel, a rá fordított összeg hosszú idő alatt terül(ne) meg
nov. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
"...és a társadalom...". Az egészségügyet talán azért nem ennyire egyértelmű. Az oktatás sem. Talán az állatvédelem sem, hiszen társadalmi, civil szervezetek végzik sokszor.
nov. 23. 09:50
 7/16 anonim ***** válasza:

Talán a honvédelem.

Nem tudom, nem vagyok 'tisztességes' ember.

nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon passzolnak ide a fogyatékkal élők...
nov. 23. 11:06
 9/16 anonim ***** válasza:

Most tényleg ,lefogyatékostál' engem? :)


Ugye nem arra célzol, amikor a rokkantnyugdíjasokat tartja el az állam?

nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Arra célzok, amikor fogyatékkal születnek gyermekek vagy válnak fogyatékossá a koraszülött osztályon az életmentő kezelések során. Rájuk csak költ az állam, nem várhat semmit tőlük és mára bizony a társadalom szinte 100%-a idehaza teljesen érzéketlen velük és családjukkal szemben. Némely egyházak hívőit különösen ide sorolom.
nov. 23. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!