Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Január 14-én 18 órakor - azaz...

Január 14-én 18 órakor - azaz ma délután - Budapesten fontos esemény lesz a Kossuth téren: tüntetés a sajtószabadságért! Szerintetek hányan leszünk? Hány értelmes, szabadságszerető ember él Pesten?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Fenébe! Már megint nem lehet a városban közlekedni az idióták miatt?
2011. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

"Fenébe! Már megint nem lehet a városban közlekedni az idióták miatt?"


Ennyi a lényege számodra? Akkor kösd fel magad! Köcsög!

2011. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

"ma inkább a don kanyarban elesettekre kéne megemlékezni"

Szerinted ilyenekről valaki megemlékezik?

Ez már senkit sem érdekel. Azt se tudják, hogy mikor volt és hol van.

2011. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Már megint nem lehet a városban közlekedni az idióták miatt?"

Ja szerinted jobb az aki tapsol a fidesznek, hogy milyen jó intézkedéseket csinál?

2011. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Foglald össze nekem pár pontban, mi nem tetszik az új médiatörvényben, és ha tényleg annyira brutál, én is megyek! Ellenkező esetben inkább csinálok valami értelmeset.
2011. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Áh, ahhoz el kéne olvasni...
2011. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez egy pártsemleges rendezvény lesz! (remélem) Én megyek, pedig beleolvastam a médiatörvénybe! Nem tartozom a "diktatúra van jaj aj mi lesz"-t hangoztatók táborába (ha velük vitatkozom mindig kikiáltanak Fideszesnek :D, de nem csak ez lesz a lényeg! Remélem valóban értelmes tüntetés lesz, nem megy át bizonyos pártok érdekeinek kiszolgálásába!

Ja és a tüntetésnek mindig van értelme! Nem feltétlenül az a cél mindig, hogy puccsal megdöntsük a kormányt! (bár a mai berögződéseket ismerve...)

Mindegy, szerintem lesznek kb. 4000 ezren! Ha nem az se baj, ha többen még jobb!

Gondolkodjunk józanul, ennyi a lényeg!

2011. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!