Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitől érezte magát magyarabbna...

Mitől érezte magát magyarabbnak az kapucnis, sálkendőbe burkolt, molotovkoktélt dobáló, zsidózó, cigányozó, üvöltő, rongáló ember, mint az, aki délután nyílt arccal, derűsen vonult a hídon. Ilyenek a magyarok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 22:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Komoly kérdésre komoly válaszokat várok!
2008. szept. 21. 22:09
 2/13 anonim válasza:
32%
Igen, ilyen az összes kivétel nélkül! Gondolom, te sem láttál még másmlyen magyart Mo-n.
2008. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmivel se nagyobb magyar. Sőt, egy nagy bunkó csürhe. Az ilyet nem hogy magyar- de még emberszámba se veszem.
2008. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Mert kisajátították maguknak ezt is, mint ahogy az ünnepeket, a gyülekezési jogot.

Ha valaki nem óhajt randalírozni, másokra köpködni, rombolni, az már nem is magyar, csak gyáva hazaáruló. És ennek semmi köze a politikai meggyőződéshez, mint ahogy ennek a csürhének sem, hiszen a politika már csupán ürügy a csőcseléknek a város és mások szétveréséhez.

2008. szept. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hintalow ***** válasza:
69%
Csordaszellem. Ha egyedül lett volna, szerinted mer bármelyikük is ilyen lenni?
2008. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyeneknek csak ürügy kell a balhézáshoz (öszödi beszéd, melegfelvonulás, okt. 23., bármi). Most épp a magyarság az ürügy. De ha megállítanánk egy ilyen elemet, és a politikai meggyőződéséről kérdeznénk, szerintem sok értelmes nem jönne ki belőle. Lehet, azt sem tudná, miért van ott. A csordaszellem is bejátszik, ebben teljesen egyetértek.
2008. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
71%

Gratulálok az első válaszolónak! Akkor bizonyára nekem is általánosítanom kellene az olyanokkal, mint az első válaszoló! Megvan rólad a véleményem!

A kérdezőnek pedig a kövezkezőt válaszolnám: Az ilyen emberek akik nem bírják vállalni a tettüket és eltakarják az arcukat egy nagy senkik nemhogy magyarok. Az értelmi szintjük a béka segge alatt lehet. A rendőrök helyébe szarrá verném őket pedig én is magyar vagyok de az ilyet nagyon elítélem! Ezek csak azért mennek oda, mert unják az életüket. És igaza van az előttem válaszolónak, szerintem sem lenne fogalma arról ha valaki megkérdezné, hogy miért csinálja azt amit csinál és milyen véleményt alkotna az egészről. Csak bután nézne ki a fejéből! Szerintem. De itt is lehetnek kivételek de akkor sem az a megoldás, hogy randalírozunk és szétverünk mindent! Kultúrált ember ilyet ne csináljon!

2008. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert azt hiszi, ő ettől a nagy forradalmár. Persze nem magától hiszi (annyi esze nincs), hanem néhány ember szereplési/hatalomvágyának eszközei. Illetve van a másik csoport, akinek teljesen mindegy mi az ürügy, csak csinálhassa a balhét. Az ilyenek valószínűleg soha nem dolgoztak egy percet se, így adót se fizetnek, tehát az nem jut el a tudatukig, hogy amit szétkúrnak, azt mind mi fizetjük meg.
2008. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: gyakran nézek tükörben, így gyakran látok olyan magyart, aki nem rombolni, hanem építeni, alkotni, javítani, boldoggá tenni akar.

Köszönöm a többi válaszolónak, hogy vannak. Máris jobban érzem magam.

2008. szept. 22. 17:40
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Igazi Habsburg-kásán nevelkedett ősőktől származó csőcselék vagytok mind....
2008. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!