Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért alulfizetettek a magyar...

Miért alulfizetettek a magyar munkavállalók Magyarországon?

Figyelt kérdés
Pl az Eu-s fejlettebb tagállamok munkaadói, hogyan birják kigazdálkodni a költségeit pl a szóbanforgó bér adóját, ez nálunk miért nem történik ugy.Miért kell annak is szoc. juttatásokból megélnie annak aki dolgozik ?
2011. jan. 15. 18:40
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Mert a munkaadók inkább az annyukat b.nák meg, mint normális bért fizetnének.
2011. jan. 25. 18:39
 22/34 anonim ***** válasza:
58%
Vigyázz a pofádra,nem minden munkaadó ilyen.Ezzel engem is ide soroltál.Olvasd el miket írtam eddig,százalék alapján megtalálsz.Kerüld az általánosítást légy szíves.Tisztelem a nyugdíjasokat,de téged nem.Én is 50 fele közeledek,csakhogy képben legyél hogy nem egy tacskót mocskolsz(már ha nem egy unatkozó tini vagy).
2011. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Öcsi.Én meg 63 hoz közelebb vagyok és tapasztalatból beszélek nem az irodából.Alu öntödében dolgoztam és kanállal öntöttünk ördögi viszonyok között.Nyáron 35-45 fok között volt megfelelő szellőztetés mellet és nem teljesitményben dolgoztunk hanem elvárásokkal, ami hát ugye annyi.Munkaidő +8o tulóra max 23o btto.11 év ottani ledolgozott . Volt ugy hogy haza értem 23.23 kor és vissza 14 ó.ra ingázva.Tehát te ö9csi ne nagyon akarj pofánverni.Ledolgoztam 42 évet.2o-at ott 22-tőt itt. A nyugdijam 114 ezer.Miről beszész.Osztrákoknál ezélrt a munkáért közel fil milcsit fizetnek.A ceruzafaragásért én sem fizetnék meg a f.verésért.
2011. jan. 26. 07:30
 24/34 anonim ***** válasza:
58%
És szerinted én tehetek arról hogy ez volt a foglalkozásod,kedves nyugdíjas? Tudod én nem ceruzát faragok. 30 éves voltam amikor kifejlesztettem egy olyan eljárást,hogy egy bizonyos anyagot gyémánt keménységűvé formáljak.Erre azonnal haraptak külföldön a kiállításokon,nekem csak a legkedvezőbb ajánlatot kellett elfogadnom.Utána egyenes út vezetett egy gyár létrehozásához,amiben minden technológia,gépsor az én ötletem szüleménye,ezidáig senki nem tudott felülmúlni.Ennek köszönhetően már majd 100 ember dolgozik nálam,és most a Fidesz alatt akár 300 000 körüli nettó sem lesz kizárt.Erre azért is lesz lehetőség,mert nagy a piac külföldön,főleg hogy ez olcsóbb mint a gyémánt.És hogy miket gyártok? Lényegében semmi nem lehetetlen számomra.Fog implantátum,csípőprotézis,textilszálvezető,horgászgyűrű,miegyéb.Én tisztelem a korodat,de te is tiszteld a tudást,és én sem írok ilyeneket."Öcsi"
2011. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Jól eldurvult a végére.Nem semmi.Miért nem tud szegény meg gazdag,Fideszes meg ellenzéki egymás mellett megférni?Nem is ismeritek egymást!
2011. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
nem kell logikát keresned benne. Gyáros csávókám súlyos önértékelési zavarokkal küzd amit a fórumozókon tölt ki.
2011. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
nah de akkor te gazdag gyártulajdonos, most magaddal beszélgetsz a két loginoddal? ez mennyire szánalmas, bocs azt ígéártem ,hogy szarok rád, de muszáj volt :) hisz azt hittem előzőleg, hogy más írt, de kiderült, hogy ez is te vagy :D
2011. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ertulo,mire volt jó ez az egész?Lejárattál egy ilyen senkiházi előtt?Mit írtam ami nem tetszett neked?Ha te is hasonló beállítottságú vagy,akkor nem értem mire volt ez jó!Rohadj meg!!!
2011. jan. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

szánalmas vagy:)


az els oldalon az ertulo mond valamit, utána 1-2 kommenttel lejjebb te erre folytatod amit ertulo írt, sőt visszautalsz arra, hogy TE MONDTAD "fogalmad sincs arról amit leírtam" a kulcsszó a leírTAM. egyes szám első személy. Ami azért vicc, mert előzőleg te ide nem írtál semmit, folytatod azt amit az e betűs fórumozó írt. ennyi. ÉS furcsamód abban a topicban is ahova már senki nem jár be a szétoffolás miatt, fel lettél pontozva, vajon ki volt? Nyilván egy fantom:)


szánalmas vagy, hihetetlen, hogy tök egyértelműen lebuksz és akkor több topicban is nekiállsz mentegetőzni. Gyerekes.

2011. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Szánalmas játék az,ami itt a gyak.kérd.hu-n történik.Egyesek tisztelt becsületese hozzászolók játszanak a véleményeinkkel és manipulálnak minket.Kérdésen belül kérdezem és akár le is vehetnek, mit szóltok hozzá.
2011. jan. 27. 08:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!