Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért alulfizetettek a magyar...

Miért alulfizetettek a magyar munkavállalók Magyarországon?

Figyelt kérdés
Pl az Eu-s fejlettebb tagállamok munkaadói, hogyan birják kigazdálkodni a költségeit pl a szóbanforgó bér adóját, ez nálunk miért nem történik ugy.Miért kell annak is szoc. juttatásokból megélnie annak aki dolgozik ?
2011. jan. 15. 18:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
58%
Jó lenne ha egy adócsaló befejezné már ezt a vagdalkozást.Ha valakinek,hát neked nincs jogod ítélkezni.Úgy látszik nem mindenki hiszi el amit itt kamuzol,kamumail.
2011. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nos, ugyan párszor mág beírtam, de most már tényleg véget vetek ennek az egész vitának amin felőrlöd magad:) Csak valahogy nem bírtam ki, hogy ne jegyezzem itt meg, hogy játszod itt az agyad, tudod én sosem kommenteltem több loginnal meg nem szavazgattam magamra, nem süllyedtem ennyire mélyre. Ha annyira igaz lenne mind az amit állítasz folyamatosan, akkor nem lenne erre szükséged. Azt tudom ismételni amit már korábban. Sajnállak, hogy ez kell hozzá, hogy jobban érezd magad, szar ha valakit nem ismernek el.


nah pápá, ne válaszolj, nem reagálok rá.

2011. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
40%
Hát ja,ez a te bajod,hogy nem ismernek el,mert akkor lenne munkád.Na jó,ha te nem írsz többet,én se fogok,megígérem.Gyáros becsület szavamra.Ha írsz,folytatjuk.
2011. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Mi volt előbb: a tyúk vagy a tojás?

kb ilyen szintű filozófiai magasság tükrözödik a feltett kérdésből, sorry

2011. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!