Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Voltál szavazni? Megbántad,...

Voltál szavazni? Megbántad, hogy elmentél/ nem mentél el?

Figyelt kérdés

Én most mentem volna először, de közbe jött valami ezért nem tudtam menni.

De amit meséltek az emberek, hogy mekkora kavarodás volt és még nálunk, a kisvárosban sem tudta senki, hogy hol kell szavazni, én azt gondolom jobb is, hogy nem mentem el!

Családom is több helyre ment, mindenhol közölték, hogy nem az az ő körzetük, pedig ez egy kisváros és a 2 utcára lévő szavazóhelyre mentek.

Természetesen senki nem tudott semmit az egészről, pedig mi kérdeztük előtte is, hogy hová kell majd mennünk.


Képzelem akkor, hogy azokon a helyeken, ahol még most is kint állnak az emberek az utcán, akkora sor van ott mi lehet.



TE ELMENTÉL IDÉN SZAVAZNI?


MEGBÁNTAD?


LEGKÖZELEBB FOGSZ MENNI?


2010. ápr. 11. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem már rég kiküldték levélben hogy hova kell mennem, így nem volt semmi gond. Nem bántam meg hogy elmentem, és kaptam emléklapot :P
2010. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
voltam.. 3 óra 20 percet áltam sorba.. nem bántam meg :)
2010. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Voltam és nem bántam meg.

Amúgy a kopogtató cédula mellett volt egy másik papír is amire rá volt írva, hogy hová kell menni, aki rossz helyre ment az magára vessen.

2010. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam.Kb 2 perc alatt megvolt.Nem bantam meg.
2010. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
voltam...nem bántam meg (ráadásul kaptam emléklapot is:D) , de ami most folyik az már vicc :) a legközelebbire nem tudom még,hogy elmegyek-e...
2010. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

elsőszavazó voltam :D

azt bántam volna meg, ha nem megyek el

végre nekem is van beleszólásom az országom életébe

levélben mindenki megkapja már előre a saját körzetét, vagy érdeklődni kell és akkor nem lesz kavarodás

nekem személy szerint egy emberre nem kellett várnom, mert még idejében elmentem szavazni, délelőtt

2010. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Voltam szavazni, nem bántam meg, és legközelebb is el fogok menni.
2010. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltam 8 óra alatt becsajoztam.
2010. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor valakit nagyon seggbe rúgnék, mert mi nem kaptunk ilyen levelet! Direkt én hozom be mindig a postát, szüleim is szoktak ilyenről szólni. Eszem megáll...


Érdeklődtünk is már több napja, de senki nem tudott biztosat.



Érdekesek a válaszok, én most mehettem volna másodszor, szavazni, de egyre jobban megy el tőle a kedvem. Érdekes, hogy ti ilyen pozitívak vagytok és lelkesek. Meglepő számomra.

2010. ápr. 11. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem voltam, nem érdekel.

Párom elkísértem, 1 perc alatt végzett.

2010. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!