Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért olyan ellensé...

Az emberek miért olyan ellenségesek a munkásosztályal szemben?

Figyelt kérdés
A GYK-n még új vagyok, de nekem gyorsan leesett, hogy itt a felhasználók több mint fele vagy neo-náci, vagy az újféle, munkásokat rabszolgasorsban tartó kapitalizmus nagyratörő csalójai, akiknek már annyira sikerült meggazdagodni, hogy az egyszerű ploretárokról elfeledkeznek. Miért van az, ha valaki fel kell ellenük, hogy végre megpróbálja felszabadítani a munkásokat, akkor minden erejükkel megpróbálják megakadályozni, az új erőnek, a nép és a munkások erejének kibontakozását? Mikor és miért romlottak így el a dolgok?
2011. máj. 6. 19:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
30%
De hülye vagy te 23:09: MIért ne lehetne,lehetett volna tiszetességesen meggazdagodni? én is tisztességesen szereztem amim van és a fiam is az eszéért kap 700 ezres fizetést. Mert okos.És mert tanult.
2011. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

"A munkásosztály ugyanúgy szidja az értelmiségieket. De azért abba gondolj bele, hogy ha nem lenne pl. diplomás mérnök, akkor te, mondjuk mint betanított munkás nem tudnál dolgozni, mert te azt csinálod, amit mondanak. + nem lennének korszerű gépek."


Ne hazudj! Én még egy mérnöknek sem engedtem meg, hogy a munkámba ugasson. A gépeket meg én állítom elő, azért tanultam gépészetet. A mérnökök ostobák, semmit sem tudnak megcsinálni, én csak trágyát lapátoltatnék velük.

2011. máj. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%

"Az asztalosomnak olyan szépen fizezek ki 300 ezret egy antik asztal restaurálásért mint a huzat. és várok rá szépen fél évet, hogy legyen ideje megcsinálni."


Hazugkorcs is megérkezett. :)

2011. máj. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%

"mindenféle hülyeséget félre téve:

a népnek fel kéne lázadnia és akinek több pénze van mint az átlag ( az átlag meghatározandó) oda be kell törni, elvenni mindenét és mivel hogy magyarországon tisztességesen nem lehet meggazdagodni, (tehát aki gazdag az lop) ezért a szemetet börtönbe vetni és kínhalállal kéne kivégezni

akinek budai villája van automata géppisztollyal kéne húscafattá alakítani a tolvaj gennyes oligarcha szemetet. "


Támogatom! Le a mocskos kapitalustákkal!

2011. máj. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek miért olyan ellenségesek a munkásosztályal szemben?"


A munkásosztállyal, vagyis a lakosság kb. 2/3 részével szemben senki sem ellenséges.


A munkásosztály azonban nem keverendő a hőbörgő lumpenproletárokkal.

2011. máj. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Azért van ez a jó hangulat ,mert az embereknek nincs munkájuk ,ha van is fehér-rabszolgákként használják őket.

Valóban rengeteg a gyakorlatlan mérnök,nincs szükség -egyenlőre-rájuk!20%-a is elég volna. Ez tény!

Tanult emberekre nincs szüksége a kormánynak,ezért is szüntetik meg /ill. "átszervezik"/ az egyetemeket,- több mint az 50%át.

2011. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%

"Azért van ez a jó hangulat ,mert az embereknek nincs munkájuk ,ha van is fehér-rabszolgákként használják őket."

Rabszolgaság? A rabszolgaság az lenne ha a felmondást se engednék.

Van rokonom akit ha kirúgnának nem érdekelné, mert gyorsan találna munkát. De mivel így is kevesen vannak a cégnél nem rúgják ki. Nem érzi magát rabszolgának.

2011. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

19:17

Szerencsés helyzetben vagy,akkor az a sok iskolát végzett fiatal miért sír. De a statisztikák is a 11%-os munkanélküliséget hangoztatják!

Becsüld meg a munkád ,biztos jól meg vagy fizetve, így könnyű lesz a szülők nélkül elkezdeni az életet.

2011. máj. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 doboszoli ***** válasza:

Te Patrik, akkor én mi vagyok?

Közel 50, nem Fideszes, pláne nem multimilliomos?

Még egy ócska gyáram sincs.DD)

2011. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

doboszoli:


Te azon kevés emberek közé tartozol akik tudnak gondolkodni.

Amit írtam azt csak általában írtam,te nem tartozol bele abba a kategóriába és ez remélem így is marad.

2011. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!