Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valahol megtudom nézni, hogy...

Valahol megtudom nézni, hogy Európában melyik országban van a legtöbb gyilkosság, (rablás és súlyos testi sértés)?

Figyelt kérdés

Ami eszembe jutott avval próbálkoztam a google-ben, de semmi sem hozott eredményt.


Annyit tudok, hogy Amerikában van a legtöbb sorozatgyilkos szinte minden napra jut egy és az évi áldozatok száma eléri az 1100 főt (ha jól emlékszem azon túl is lép). Amerika után ha jól emlékszem Anglia következik sorozatgyilkosok körében de ebben nem vagyok biztos.


2011. júl. 28. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék nem egy pszichopata állat vagyok.

Csak a tovább tanulásomon gondolkodom nagyon erősen. Valószínűleg Bűnmegelőzési, Büntetőjogi, Rendészeti vagy Jogi területen szeretném érvényesíteni magamat.

Viszont ebben az országban nem tisztelik az emberek ezt a munkavégzést, lebecsmérlik és hasonlóak. Ezért keresem a helyem, hogy hol lehetne rám a legnagyobb szükség.

2011. júl. 28. 23:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyurcsany szetcseszte ez orszagot. Orultet faragott mindenkibol.
2011. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az Interpol oldalain keresgélj.
2011. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én angol tudásom még nem olyan fejlett, hogy egy ilyen oldalon kutakodjak. :D

Amúgy azt hiszem találtam valamit:

Oroszország-Moszkva 10 millió emberre 9600 gyilkosság jut egy évre. Átlagosan pedig az európai országokban 2000 fő körüli.

Ha valakit érdekelnek a legveszélyesebb városok:

Törökország-Isztambul

Olaszország-Nápoly

Szófia-Bulgária

Athén-Görögország

Bukarest-Románia

Marseille-Franciaország

Liége-Belgium

Ostrava-Csehország

Prága-Csehország.


Caracasban évi 130.000 gyilkosságot követnek el.

Mind ezeken kívül még nagyon veszélyes helyek: New Orleans, Port Moresby.

2011. júl. 29. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!