Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Ha beszállhatnál egy időgépbe...

"Ha beszállhatnál egy időgépbe és visszamehetnél 1932-be, megölnéd-e Hitlert? "

Figyelt kérdés

(Azért van a kérdés idézőjelbe téve mert idéztem Stephen King Holtsáv c. könyvéből...)


Mióta olvastam a Holtsávot nagyon foglalkoztat ez a kérdés...Akár igen, akár nem a válaszod, légyszi indokold meg...


2009. ápr. 7. 12:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
visszamennék és lebeszélném róla a zsidóirtásról és arról hpgy megtámadja a szovjeteket.
2009. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

22:08 Neki csak egy volt :D


A Darren Shan könyvekben úgy írták, hogy akkor is valaki a helyébe lépne, mert ezeknek meg kell történniük.

2009. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50%
én megmondanám neki hogy cigányokat írtsa ki ne a zsidókat. amúgy állítólag csak 1 heréje volt.:P
2009. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
kiherélnéd :D:D hát elszomorítalak csak 1 heréje volt (a helyén) úgyhogy a heréit nem tudnád senkinek odadobni max az egyiket :D:D De azért szép 5let
2009. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
60%
Nem, segítenék neki!
2010. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
nem, vinnék neki egy üveg pezsgőt :D
2010. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én visszamennék az őskorba pár megbízható sráccal, egy csomó Kalasnyikov géppityuval meg lőszerrel.

Felkeresnénk egy akkori törzset és elhitetnénk velük, hogy isten vagyok és azért jöttem, mert kiválasztottam őket, hogy ők uralkodjanak a többi törzs fölött.

Aztán én lennék az Istenük (nagybetűvel) és sorban hódítanánk meg a szomszédokat és kiépítenék velük egy jó erős birodalmat még az őskorban, ami rendíthetetlen lenne.

2010. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
15%
Én visszamennék megmondanám neki hogy várja meg 1942 tavaszát és akkor támadja meg a SZU-t ja és tőlem ölhette volna tovább a zsidókat is ,de a cigányokat nagyobb mértékben addig amíg egy darab se marad belőlük,lehet hogy kicsit más vagyok mint a mai ember,de ez van...
2011. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
9%
Pont a fordítottját tenném - az ellenséggel végeznék szívesen, vagyis, valamilyen formájában valósággá tenném a Holokausztot. A francnak kell ennyi zsidó.
2011. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Igen!
2011. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!