Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "Mengele boncolóorvosa...

A "Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban" című könyv valós eseményeken alapszik vagy csak egy újabb propaganda?

Figyelt kérdés
Dr. Nyiszli Miklós: Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban
2011. júl. 30. 12:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
58%

tegnap 14:17


Neked nem elég ,amit a szádba raknak? Nekem meg nem raknak a számba semmit!


Anarho szindikalista vagy,de reviziót akarsz és tagadod a holokausztot,szerinted Kínában,Koreában kommunizmus volt/van és Castro rendszere is kommunista rendzser volt! Ennyi sületlenséget és ellenmondást ilyen rövid idő alatt még jobbikostól sem olvastam,na pihenjle szépen fijacskám és hagyd a fenébe ezt a fránya politikát!

2011. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
42%
és hol szerezted be a könyvet? Beszkennelni nem tudod?
2011. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
32%

Tudsz logikusan gondolkodni ?

Imre Kertész, a Sorstalanság szerzője 14 évesen volt a lágerben, megbetegedett és a gaz nácik kórházba vitték és felgyógyították. Ha igaz lenne ez az általad említett mű, akkor Imre Kertészt nemhogy kórházba nem vitték volna, hanem elintézték volna rövid úton és akkor nem lett volna senki sem aki megírta volna a Sorstalanságot. Tehát végiggondoltad ezt logikusan ?

2011. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
12%
Nyiszli Miklós egy utolsó hazug ember, aki mások szenvedéseiből húzott hasznot.
2011. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
45%
Amikor én olvastam, feltétel nélkül elhittem. Igazság szerint eszembe sem jutott, hogy kételkednem kellene.
2011. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
34%
Mi vagy te? Anarcho szindikalista? Szerintem meg egy 12 éves agyatlan kretén, aki jó dolgában nem tudja, mit csináljon.
2011. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
72%

"és? hogy bizonyítják be hogy igaz is? ennyi erővel elbújok 3 napig egy pincébe és amikor előjövök írok egy olyan könyvet hogy elvittek az idegenek, és mindenki el fogja hinni?

"


és Finkelstein "holocáfoló" hogyan bizonyítja, hogy a szülei túlélők voltak? :)

Ha eleve kizárod azt, hogy igazat ír, akkor minek tetted fel a kérdést?

2011. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
79%

"mivel nekem nem elég az amit a számba raknak"


Már megbocsáss, te nem anarchoszindikalista vagy, hanem egy tizenéves lázadó, éntudatkereséssel...

2011. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
73%

"nézzél revizionista filmeket pl ezt: "


Miért akarsz más szájába propagandát rakni? :)

2011. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
37%

"pogány vagyok, és a természetben hiszek, nem holmi istenekben akik a felhőkön ülve röhögnek rajtun


a természet is röhög rajtad, illetve most már inkább sír, mert azzal, hogy ide írogatod a hülyeségeidet, rengeteg fát irtassz ki :D

2011. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!